معجزه قالیشویی ماژیک

قالیشویی ماژیک معجزه می کند!

کارخانه قالیشویی ماژیک تهران همواره در تلاش بوده تا بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد. این کاراخانه بیش از ۶۶ سال در صنعت قالیشویی کشور سابقه داشته و در سال ۱۳۳۱ در تهران تاسیس شده است.

خدمات تخصصی قالیشویی ماژیک ابتدا در حوزه فرش دستبافت بوده و ارائه دهنده خدمات ترمیم و شستشوی انواع فرش های دستبافت صادراتی را با بالاترین کیفیت انجام داده است. اما با گذشت زمان و بروز رسانی های کارخانه های قالیشویی در سراسر کشور قالیشویی ماژیک کارخانه ی خود را به بهترین و با کیفیت ترین ماشین آلات شستشوی تجهیز کرده و کیفیت خدمات خود را در این ۶۶ سال حفظ نموده است.

اما وجه تمایز قالیشویی ماژیک تهران با سایر قالیشویی ها را می توان در سابقه طولانی در صنعت فرش کشور دانست، سابقه ای که در کنار خود آشنایی بیشتر با انواع فرش، آنشایی با بهترین و خبره ترین اساتید صنعت فرش و … را در بر داشته است. کارخانه قالیشویی ماژیک با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و بروز، نیروی کار با تجربه و متخصص، مواد شوینده درجه یک گیاهی و شورهای مخصوص فرش بالاترین خیفیت خدمات را به صورت تضمینی برای شما مشتریان عزیز به ارمغان می آورد.

معجزه ماژیک را تماشا کنید!

در این قسمت تصمیم گرفته ایم فقط گوشه ای از کیفیت خدمات خود را برای شما مشتریان عزیز به نمایش گذاشته و کیفیت کارمان را به شما نشان دهیم تا با چشمان باز قالیشویی ماژیک را برای ارائه خدمات خود انتخاب کنید.

قبل از ترمیم

ترمیم پارگی فرش دستبافت

بعد از ترمیم

ترمیم پارگی فرش دستبافت
ترمیم پارگی فرش دستبافت
ترمیم پارگی فرش دستبافت
ترمیم پارگی فرش دستبافت
ترمیم پارگی فرش دستبافت

معجزه ماژیک در شستشو را تماشا کنید

علاوه بر خدمات ترمیم فرش دستبافت قالیشویی ماژیک تهران کیفیت بالایی در شستشوی انواع فرش را نیز دارا است که در این قسمت گوشه ای از خدمات شستشوی قالیشویی ماژیک را به شما مشتریان عزیز به نمایش می گذاریم.

شستشوی فرش ماشینی
شستشوی فرش دستبافت