قالیشویی ماژیک معجزه میکند!

کارخانه قالیشویی ماژیک تهران همواره در تلاش بوده تا بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد. این کاراخانه بیش از ۶۶ سال در صنعت قالیشویی کشور سابقه داشته و در سال ۱۳۳۱ در تهران تاسیس شده است. خدمات تخصصی قالیشویی ماژیک ابتدا در حوزه فرش دستبافت بوده و ارائه دهنده خدمات ترمیم و شستشوی انواع فرش های دستبافت صادراتی را با بالاترین کیفیت انجام داده است. اما با گذشت زمان و بروز رسانی های کارخانه های قالیشویی در سراسر کشور قالیشویی ماژیک کارخانه ی خود را به بهترین و با کیفیت ترین ماشین آلات شستشوی تجهیز کرده و کیفیت خدمات خود را در این ۶۶ سال حفظ نموده است.

با چشمانی باز انتخاب کنید

معجزه ماژیک را تماشا کنید!

وجه تمایز قالیشویی ماژیک تهران با سایر قالیشویی ها را می توان در سابقه طولانی در صنعت فرش کشور دانست، سابقه ای که در کنار خود آشنایی بیشتر با انواع فرش، آنشایی با بهترین و خبره ترین اساتید صنعت فرش و … را در بر داشته است. کارخانه قالیشویی ماژیک با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و بروز، نیروی کار با تجربه و متخصص، مواد شوینده درجه یک گیاهی و شورهای مخصوص فرش بالاترین خیفیت خدمات را به صورت تضمینی برای شما مشتریان عزیز به ارمغان می آورد.

در این قسمت تصمیم گرفته ایم فقط گوشه ای از کیفیت خدمات خود را برای شما مشتریان عزیز به نمایش گذاشته و کیفیت کارمان را به شما نشان دهیم تا با چشمان باز قالیشویی ماژیک را برای ارائه خدمات خود انتخاب کنید.

MIRICALES

ترمیم پارگی فرش دستبافت بعد
ترمیم پارگی فرش دستبافت قبل
ترمیم پارگی فرش دستبافت بعد
ترمیم پارگی فرش دستبافت قبل
ترمیم پارگی فرش دستبافت بعد
ترمیم پارگی فرش دستبافت قبل

معجزه ماژیک را تماشا کنید!

علاوه بر خدمات ترمیم فرش دستبافت قالیشویی ماژیک تهران کیفیت بالایی در شستشوی انواع فرش را نیز دارا است که در این قسمت گوشه ای از خدمات شستشوی قالیشویی ماژیک را به شما مشتریان عزیز به نمایش می گذاریم.

شستشوی فرش دستبافت
شستشوی فرش دستبافت
شستشوی فرش ماشینی
شستشوی فرش ماشینی

مشتریان عزیز می توانید با استفاده از فرم سفارش آنلاین برای هرکدام از خدمات شستشوی فرش و ترمیم و باز سازی فرش طبق نظر کارشناس مجموعه از تخفیف های شگفت انگیز بهره مند شوید. برای اینکار کافی است بر روی لینک سفارش آنلاین خدمات کلیک کنید و جزئیات سفارش خود را به صورت دقیق ثبت کنید و منتظر تماس همکاران ما باشید!
با ثبت سفارش آنلاین تمام مراحل را به ما بسپارید و منتظر هماهنگی های لازم با سرویس کاران و کارشناسان ما باشید.