معرفی قالیشویی در جنوب تهران

چنانچه در پی یک قالیشویی در جنوب تهران هستید تا در سریع ترین زمان ممکن بتوانید نیاز خود را در زمینه شستشو و یا ترمیم فرش برطرف سازید، می توانید با مطالعه ادامه این مطلب با یک قالیشویی خوب جنوب تهران آشنا شوید. تاکنون به این موضوع فکر کرده اید که بعد از اینکه یک قالی را به قالیشویی می سپارید، چه چرخه ای را سپری می کند و چه مراحلی را تا زمانی که پاکیزه و خشک شود، طی می کند. و یا اینکه اصلا مشخصات یک قالیشویی خوب چه هست و این مراحل باید به چه صورت انجام گیرد که قالی شما به بهترین شکل ممکن شستشو شود؟ شاید یکی از معیارها در انتخاب قالیشویی، محدوده آن باشد که در نزدیکی محل سکونت شما باشد تا مراحل تحویل فرش با سرعت و راحتی بیشتر صورت گیرد. کارخانه قالیشویی ماژیک با ایجاد شعبه های زیاد در سراسر شهر تهران این نیاز را مرتفع کرده است. اما قطعا این کافی نیست و مشخصات زیادی برای انتخاب یک قالیشویی خوب وجود دارد.

قالیشویی در جنوب تهران

سفارش آنلاین

ثبت سفارش آنلاین خدمات

اعزام و جمع آوری فرش

اعزام سرویس کاران شرکت

شستشوی در کارخانه

شستشوی و آبگیری با بالاترین کیفیت

تحویل به مشتری

تحویل در ۲۴ الی ۴۸ ساعت

قالیشویی خوب در جنوب تهران

مشخصات یک قالیشویی خوب

دسترسی آسان، و سفارش راحت و سریع قبل از هر چیز، باعث می شود شما یک قالیشویی خاص را به سایر، ترجیح دهید. در صورتی که در جنوب تهران ساکن هستید، اول به دنبال یک قالیشویی در جنوب تهران می گردید. قالیشویی ماژیک نه تنها با تاسیس شعبه های زیاد در سراسر تهران توانسته است به محله شما نزدیک باشد بلکه با استفاده از بستر وب، سفارشات را به صورت آنلاین نیز دریافت می کند. این موضوع باعث می شود مشتریان به سرعت و راحتی بتوانند سفارش خود را از هر نقطه شهر تهران ثبت کنند و به این صورت قالی آنها تحویل نزدیک ترین شعبه ماژیک خواهد شد. از مرحله سفارش و ارسال قالی که بگذریم، مراحل و روش های تمیز کردن و شستشوی فرش بسیار مهم هستند.

هر نوع فرشی یک سری خصوصیات دارد که لازم است بر اساس این خصوصیات اقدام به انتخاب روش شستشو شود. در کارخانه قالیشویی ماژیک با توجه به سابقه طولانی که در این زمینه دارد، شستشوی فرش با روش های مختلف و متناسب با نوع آن انجام می شود. در ابتدا فرش ها، غبار گیری می شوند و بعد به مرحله شستشو می روند. در این مرحله با نظر کارشناسان متخصص، نوع شوینده و روش شستشوی مناسب قالی انتخاب می شود و قالی های حساس تر مثل فرش ابریشمی، بدون مواد شوینده و یا با مواد کاملا گیاهی شستشو می شوند. این کار باعث می شود به بافت و رنگ فرش ها آسیبی نرسد و درخشندگی آنها حفظ شود.

قالیشویی جنوب تهران

شما مشتریان عزیز می توانید با استفاده از فرم سفارش آنلاین برای هرکدام از خدمات شستشوی فرش و ترمیم و باز سازی فرش طبق نظر کارشناس مجموعه از تخفیف های شگفت انگیز بهره مند شوید. برای اینکار کافی است بر روی لینک سفارش آنلاین خدمات کلیک کنید و جزئیات سفارش خود را به صورت دقیق ثبت کنید و منتظر تماس همکاران ما باشید!

با ثبت سفارش آنلاین تمام مراحل را به ما بسپارید و منتظر هماهنگی های لازم با سرویس کاران و کارشناسان ما باشید.

تخفیف قالیشویی
قالیشویی مجاز جنوب تهران

یکی دیگر از خصوصیات یک قالیشویی معتبر جنوب تهران، این است که  در صورت نیاز و درخواست مشتری، امکان ترمیم فرش های آسیب دیده را داشته باشد. ترمیم و رفوی فرش کار حساسی است که اگر به خوبی انجام نشود، زیبایی فرش از بین می رود و محل رفو مشخص می شود یا اینکه محل ترمیم شده خیلی زود دوباره باز و خراب می شود. در قالیشویی ماژیک این بخش از کار روی فرش نیز به بهترین نحو و توسط افراد خبره و با تجربه، انجام می شود به نحوی که انتخاب بسیاری از مشتریان در بین تعداد زیادی قالیشویی در جنوب تهران می باشد.

پس از مراحل شستشو نوبت به خشک کردن قالی ها می رسد. این مرحله نیز به بهترین شکل در کارخانه ماژیک انجام می شود و برای این کار علاوه بر گرما و آفتاب طبیعی از دستگاه های خشک کننده نیز استفاده می کند. سپس با دقت فرش ها، بسته بندی و وکیوم می شوند و به صاحبان آنها تحویل داده می شوند. قالیشویی ماژیک برای تمام این مراحل از افراد با تجربه و با دانش استفاده می کند و به یکی از بهترین های قالیشویی جنوب تهران تبدیل شده است.

قالیشویی معتبر جنوب تهران
وظایف قالیشویی را بیشتر بشناسید

قالیشویی مــاژیک تــهران چگونه معجزه می‌کند؟

یک قالیشویی معتبر فاکتور های مهمی برای کسب رضایت مشتری برای مجموعه خود در نظر دارد. کیفیت خدمات، برخورد پرسنل، خوش قولی، قیمت مناسب و … فاکتور های مهم قالیشویی ماژیک برای معجزه در شستشو و کسب رضایت شما مشتریان عزیز است.

ماشین آلات پیشرفته

کارخانه اختصاصی

مواد شوینده مخصوص

کیفیت خدمات

فرشتون کثیف شده یا نیاز به تعمیر داره؟؟

قالیشویی ماژیک با ارائه کلیه خدمات در خصوص شستشو و تعمیر فرش برای خدمت گذاری به شما عزیزان آماده است. برای اطلاعات بیشتر روی سفارش آنلاین کلیک کنید!!!