قالیشویی در شمال تهران

معرفی شعبات قالیشویی ماژیک در شمال تهران
اگر در جستجوی یک قالیشویی در شمال تهران هستید پیشنهاد می کنیم علاوه بر قرارگیری قالیشویی در نزدیکی محله خود نکات دیگری که در ادامه به برخی از آنها می پردازیم، را نیز مورد توجه قرار دهید. برای انتخاب قالیشویی خوب شمال تهران، معیارهایی را باید مد نظر گرفت که بتوان با بهترین انتخاب، علاوه بر نظافت قالی و قالیچه، آن را از مشکلاتی که گاهی در هنگام شستشوی فرش پیش می آید و به بافت آن آسیب می زند حفظ کرد.
  • ماشین آلات پیشرفته
  • کارخانه اختصاصی
  • شوینده ارگانیک
  • کیفیت خدمات

شـــــماره تمـــــاس

قالیشویی ماژیک در شمال تهران

تماس فــــــوری

۲۲۲۸۲۰۲۴

قالیشویی معتبر

انتخاب یک قالیشویی در شمال تهران

 

شست و شوی فرش و قالی با وسایل دیگری که استفاده روزمره دارند، متفاوت است. معمولا به آن مثل یک اثر هنری و صنایع دستی نگاه می شود و حفظ و نگهداری این وسیله با وسواس بیشتری انجام می شود. هنگامی که شخصی می خواهد فرش خود را به یک قالیشویی بسپارد، بیش از هر چیزی به این توجه می کند که فرش آسیبی نبیند و رنگهای آن به خوبی حفظ شوند. بنابراین بسیار مهم است که این کار را به یک قالیشویی معتبر بسپارید. شعبه شمال تهران کارخانه قالیشویی ماژیک، با امکانات پیشرفته و تجربه فراوان در زمینه قالیشویی و همچنین دانش بالایی که متخصصان آن در زمینه فرش و نخ و رنگ دارند، به عنوان یک قالیشویی معتبر شمال تهران شناخته می شود. مشتریان می توانند با اطمینان خاطر، سفارش خود را به صورت اینترنتی و یا تلفنی برای قالیشویی ماژیک ارسال نمایند و بهترین خدمات را از این قالیشویی شمال تهران دریافت نمایند.

مشتریان عزیز می توانید با استفاده از فرم سفارش آنلاین برای هرکدام از خدمات شستشوی فرش و ترمیم و باز سازی فرش طبق نظر کارشناس مجموعه از تخفیف های شگفت انگیز بهره مند شوید. برای اینکار کافی است بر روی لینک سفارش آنلاین خدمات کلیک کنید و جزئیات سفارش خود را به صورت دقیق ثبت کنید و منتظر تماس همکاران ما باشید!
با ثبت سفارش آنلاین تمام مراحل را به ما بسپارید و منتظر هماهنگی های لازم با سرویس کاران و کارشناسان ما باشید.

۱

سفارش آنلاین

ثبت سفارش آنلاین خدمات

۲

اعزام و جمع آوری فرش

اعزام سرویس کاران شرکت

۳

شستشوی در کارخانه

شستشوی و آبگیری با بالاترین کیفیت

۴

تحویل به مشتری

تحویل در ۲۴ الی ۴۸ ساعت

انتخابی درست

قالیشویی ماژیک شمال تهران

خدمات خدماتی که این قالیشویی در شمال تهران به مشتریان خود ارائه می کند بر اساس دانش و تجربه است و با کمک متخصصان و کارشناس هایی صورت می گیرد که شناخت کافی نسبت به انواع فرش دارند. در شعبات قالیشویی ماژیک، فرش ها، از نظر نوع تفکیک می شوند و هر کدام بر اساس نوع نخ و بافت و سایر خصوصیات شستشو می شوند. در برخی موارد فرش بدون استفاده از مواد شوینده شسته می شود و یا در مورد برخی، از مواد شوینده گیاهی استفاده می شود. در مورد فرش های دستی و یا ابریشمی دقت لازم برای حفظ فرش صورت می گیرد تا بافت و نخ و رنگ آن آسیب نبیند. قالی ها برای شستشو در کارخانه قالیشویی ماژیک، چند مرحله را پشت سر می گذارند. از جمله خاک گیری، شستشو، آب کشی، آب گیری، آفتاب گیری و یا گرما دهی، اتوکشی و کاور کشی فرش. هر یک از مراحل شستشوی قالی ها، به تایید کارشناس مربوطه می رسد و پس از تایید به مرحل بعدی می رود.

 

علاوه بر موارد ذکر شده، خدمات دیگری از جمله رفو کردن فرش، و یا لکه برداری به درخواست مشتریان نیز با کیفیت بالا انجام می شود. خدمات کارخانه قالیشویی ماژیک، یکی از بهترین های قالیشویی در شمال تهران می باشد که با اولویت قرار دادن کیفیت، رضایت مشتریان و همراهی همیشگی آنها را در پی داشته است.