قالیشویی به سبک نوین

امروزه، با وجود انواع بسیار مختلفی از فرش، به سادگی گذشته نمی توان با کمی ماده شوینده و آب و جارو، همه فرش ها را به یک روش شستشو کرد. هر چند در گذشته هم این سبک کار، باعث ایجاد مشکلاتی می شد که در ادامه در این باره توضیح داده خواهد شد. اما چیزی که امروز مورد توجه است، حفظ سلامت فرش در حین شستشوی آن می باشد. قالیشویی ماژیک با شعبه های زیادی در سراسر تهران، و با امکانات پیشرفته، توانسته است با موفقیت این توقع را مرتفع سازد. یکی از شعبه های کارخانه ماژیک، شعبه قالیشویی در غرب تهران است، که می تواند نیاز مردم منطقه غرب تهران را پاسخگو باشد و به عنوان یک قالیشویی خوب غرب تهران شناخته شود.

قالیشویی در غرب تهران

سفارش آنلاین

ثبت سفارش آنلاین خدمات

اعزام و جمع آوری فرش

اعزام سرویس کاران شرکت

شستشوی در کارخانه

شستشوی و آبگیری با بالاترین کیفیت

تحویل به مشتری

تحویل در ۲۴ الی ۴۸ ساعت

قالی و نگهداری از آن

قالی و قالیچه، چه از نوع دستی و ابریشمی باشند و چه از نوع ماشینی، حساسیت و نکات خاصی برای شستشو دارند. اگر با دقت و بدون داشتن اطلاعات در مورد خصوصیات قالی دست به شستشوی آن بزنیم ممکن است صدماتی به آن وارد شود که دیگر آن جلوه و زیبایی اولیه را نداشته باشد و یا حتی تا حدی دچار تغییر شود که دیگر قابل استفاده نباشد. مثل مخلوط شدن رنگ های قالی در همدیگر و در نتیجه از بین رفتن طرح و رنگی که خودش دنیایی از اندیشه و سلیقه را در بر داشته و چه معلوم با کلی وسواس هم انتخاب شده باشد. گاهی پهن کردن یا لوله کردن نادرست فرشِ خیس شده، باعث شکستن آن و یا کشیدگی بافت فرش می شود که دیگر هیچ وقت به حالت اول برنخواهد گشت. ایجاد لکه، پارگی و موارد بسیار دیگری هستند که میزان حساسیت شستشوی فرش را بر ما روشن می سازند. از این رو لازم است، کار را به کاردان سپرده و از این بابت خیال خود را راحت کنیم.

قالیشویی غرب تهران

شما مشتریان عزیز می توانید با استفاده از فرم سفارش آنلاین برای هرکدام از خدمات شستشوی فرش و ترمیم و باز سازی فرش طبق نظر کارشناس مجموعه از تخفیف های شگفت انگیز بهره مند شوید. برای اینکار کافی است بر روی لینک سفارش آنلاین خدمات کلیک کنید و جزئیات سفارش خود را به صورت دقیق ثبت کنید و منتظر تماس همکاران ما باشید!

با ثبت سفارش آنلاین تمام مراحل را به ما بسپارید و منتظر هماهنگی های لازم با سرویس کاران و کارشناسان ما باشید.

تخفیف قالیشویی
قالیشویی خوب غرب تهران

قالی و نگهداری از آن

یک قالیشویی خوب، با دانش و توانایی لازم در زمینه کاری خود، نه تنها از به وجود آمدن چنین ایراداتی پیشگیری می کند بلکه با امکانات بیشتری که دارند، حتی می توانند خرابی هایی که از قبل در قالی به وجود آمده است مثل پارگی را رفع کرده و آن را رفو کنند. یا کناره های فرش را چرم دوزی کنند. اگر به دنبال یک قالیشویی در غرب تهران هستید، یکی از بهترین انتخاب ها، می تواند کارخانه قالیشویی ماژیک باشد که شعب زیادی دارد و یکی از آنها قالیشویی غرب تهران است. در ادامه خدمات این شرکت را بررسی خواهیم کرد.

 

معرفی قالیشویی در غرب تهران

شعبه غرب کارخانه قالیشویی ماژیک، با داشتن امکانات و دستگاه های پیشرفته و همچنین حضور کارشناسان خبره، به شما اطمینان خاطر می دهد که در نگهداری، شستشو و رفوی فرش تبحر کافی را داشته و بهترین خدمات قالیشویی در غرب تهران را ارائه می دهد. در سیستم کاری قالیشویی ماژیک، هر فرشی بسته به نوع آن شستشو و مواد شوینده خاص خود را دارد. فرش های ابریشمی با دقت فوق العاده و با مواد گیاهی طبیعی یا حتی بدون مواد شوینده شستشو می شوند. فرش های دستی ابتدا غبار و خاک گیری می شوند و سپس به مرحله شستشو می روند. در حین کار، کارشناس متخصص و با تجربه بر اجرای آن نظارت دارد تا مشکلی برای قالی ها به وجود نیاید. به این ترتیب توقعاتی که از یک قالیشویی معتبر غرب تهران، می رود را برآورده ساخته و رضایت مشتریان را جلب می نماید.

 

قالیشویی ماژیک در غرب تهران
وظایف قالیشویی را بیشتر بشناسید

قالیشویی مــاژیک تــهران چگونه معجزه می‌کند؟

یک قالیشویی معتبر فاکتور های مهمی برای کسب رضایت مشتری برای مجموعه خود در نظر دارد. کیفیت خدمات، برخورد پرسنل، خوش قولی، قیمت مناسب و … فاکتور های مهم قالیشویی ماژیک برای معجزه در شستشو و کسب رضایت شما مشتریان عزیز است.

ماشین آلات پیشرفته

کارخانه اختصاصی

مواد شوینده مخصوص

کیفیت خدمات

فرشتون کثیف شده یا نیاز به تعمیر داره؟؟

قالیشویی ماژیک با ارائه کلیه خدمات در خصوص شستشو و تعمیر فرش برای خدمت گذاری به شما عزیزان آماده است. برای اطلاعات بیشتر روی سفارش آنلاین کلیک کنید!!!