سرویس دهی قالیشویی ماژیک

قالیشویی ماژیک خدمات خود را محدود به یک منطقه نکرده است بلکه با پوشش سراسری در شهر تهران، تمام مناطق را سرویس دهی می کند. تنها کافیست با تماس تلفنی و یا به صورت اینترنتی درخواست خود را برای ارائه خدمات اعلام نمایید. یکی از شعب کارخانه قالیشویی ماژیک، شعبه قالیشویی در  شرق تهران است که با ارائه بهترین خدمات شستشو و ترمیم فرش و حمل و نقل مناسب، به یک قالیشویی معتبر شرق تهران تبدیل شده است.

 

قالیشویی در شرق تهران

سفارش آنلاین

ثبت سفارش آنلاین خدمات

اعزام و جمع آوری فرش

اعزام سرویس کاران شرکت

شستشوی در کارخانه

شستشوی و آبگیری با بالاترین کیفیت

تحویل به مشتری

تحویل در ۲۴ الی ۴۸ ساعت

قالیشویی شرق تهران

تجربه و تخصص در شستشوی فرش

شاید شستشوی فرش یک کار راحت به نظر بیاید و کارآییِ تجربه و تخصص در این زمینه عجیب باشد. اما لازم است بدانید که ، فرش ها انواع مختلفی دارند و هر کدام دارای الیاف، رنگ و نوع بافت متفاوتی هستند، بنابراین نیاز به شناخت و تخصص برای حفظ ویژگی های فرش تا حدی لازم است. به عنوان مثال اگر شما یک فرش ابریشمی دست بافت را همانند یک فرش ماشینی بشویید، احتمال زیادی وجود دارد که دچار صدماتی از جمله مخلوط شدن رنگ ها و از بین رفتن نقش فرش، پارگی به دلیل ظرافت و موارد دیگر شود. قالیشویی ماژیک به عنوان یک قالیشویی خوب شرق تهران، به هیچ عنوان همه فرش ها را به یک روش و با یک نوع شوینده شستشو نمی دهد. بلکه با نظر کارشناسان، تمام خدمات خود را به صورت تخصصی و صحیح انجام می دهد. حتی ممکن است شستشوی برخی از انواع قالی، بیشتر طول بکشد. این میزان دقت و مهارت در عملکرد قالیشویی ماژیک بسیار اهمیت دارد و فرش ها به سادگی از کنار این موارد  از این مراحل عبور نمی کنند بلکه نیروهای ماهر و کارشناس در هر مرحله از شستشو، به آن نظارت داشته و در صورت تایید ایشان شستشو می تواند وارد مرحله بعدی شود.

 

شما مشتریان عزیز می توانید با استفاده از فرم سفارش آنلاین برای هرکدام از خدمات شستشوی فرش و ترمیم و باز سازی فرش طبق نظر کارشناس مجموعه از تخفیف های شگفت انگیز بهره مند شوید. برای اینکار کافی است بر روی لینک سفارش آنلاین خدمات کلیک کنید و جزئیات سفارش خود را به صورت دقیق ثبت کنید و منتظر تماس همکاران ما باشید!

با ثبت سفارش آنلاین تمام مراحل را به ما بسپارید و منتظر هماهنگی های لازم با سرویس کاران و کارشناسان ما باشید.

تخفیف قالیشویی

ترمیم فرش

علاوه بر شستشو، خدمات ترمیم و رفو گری فرش هم در این شعبه از قالیشویی در  شرق تهران، ارائه می شود. فرش ها ممکن است آسیب هایی مثل لک شدن، پارگی، بید خوردگی و یا سایر موارد را داشته باشد. در این مورد هم، این قالیشویی شرق تهران، نیروی ماهر و با تجربه دارد که با دقت و ظرافت به ترمیم فرش های آسیب دیده می پردازند.

قالیشویی خوب شرق تهران
وظایف قالیشویی را بیشتر بشناسید

قالیشویی مــاژیک تــهران چگونه معجزه می‌کند؟

یک قالیشویی معتبر فاکتور های مهمی برای کسب رضایت مشتری برای مجموعه خود در نظر دارد. کیفیت خدمات، برخورد پرسنل، خوش قولی، قیمت مناسب و … فاکتور های مهم قالیشویی ماژیک برای معجزه در شستشو و کسب رضایت شما مشتریان عزیز است.

ماشین آلات پیشرفته

کارخانه اختصاصی

مواد شوینده مخصوص

کیفیت خدمات

فرشتون کثیف شده یا نیاز به تعمیر داره؟؟

قالیشویی ماژیک با ارائه کلیه خدمات در خصوص شستشو و تعمیر فرش برای خدمت گذاری به شما عزیزان آماده است. برای اطلاعات بیشتر روی سفارش آنلاین کلیک کنید!!!