لکه برداری فرش دستبافت

سفارش آنلاین خدمات لکه برداری فرش دستبافت

لکه برداری فرش دستبافت به صورت کاملا تخصصی با کارشناسی و قیمت گذاری قبل از انجام کار، قالیشویی ماژیک با کادری آموزش دیده و نیروی خدمات ترمیم فرش با تجربه آماده ارائه کلیه خدمات لکه برداری فرش دستبافت با بالاترین کیفیت در سراسر تهران می باشد. کلیه خدمات لکه برداری ماژیک دارای ضمانت خدمات می باشند.

لکه برداری فرش دستبافت از جمله خدمات تخصصی قالیشویی ماژیک است. یکی از مشکلاتی که ممکن است ناخواسته برای فرش بوجود آید ایجاد لکه است.
لکه علاوه بر اینکه تاثیر منفی بر ظاهر فرش میگذارد، منجر به افت قیمت و ارزشمندی آن نیز می شود. این موضوع در فرش های دستبافت از اهمیت خاصی برخوردار است.

لکه ها به دو صورت می توانند بر روی فرش ظاهر شوند:
در اثر ریختن مواد خارجی مانند انواع آبمیوه، چای و قهوه
تغییر رنگ فرش و تداخل رنگ های آن هنگام تماس با آب و شستشو
در هر دو حالت متخصصان با تجربه قالیشویی می توانند بهترین خدمات لکه گیری فرش دستبافت را به شما ارائه دهند.

این شرکت با دارا بودن ۶۶ سال تجربه به ارائه خدمات قالیشویی در زمینه های مختلف می پردازد که از آن جمله می توان به شستشوی فرش دستبافت، ابریشم، تبریز، بیجار، لکه برداری فرش دستبافت، رفع سوختگی فرش دستبافت، ترمیم پارگی و بید خوردگی، و شستشوی فرش ماشینی اشاره کرد.

با مراجعه به سایت و تماس با قالیشویی ماژیک، کارشناسان به منظور بررسی میزان آسیب فرش به محل مورد نظر شما در سراسر تهران مراجعه خواهند کرد و پس از مشاهدات، قیمت و مدت زمان لازم برای تعمیر فرش به شما اعلام می شود.
در صورت رضایت شما، فرش با استفاده از وسایل نقلیه مناسب جهت انجام تعمیرات و لکه گیری به قالیشویی منتقل می شود.

در قالیشویی برای لکه برداری به دو فاکتور مهم توجه می شود: نوع لکه و قدمت آن.
از بین بردن لکه های تازه بسیار آسانتر از لکه های قدیمی است. برای این منظور سعی کنید در کوتاه ترین زمان اقدام به لکه گیری فرش نمایید.
توجه به نوع لکه نیز در پاک کردن آن بسیار مهم است. در قالیشویی ها با شناسایی لکه از حلال های خاصی استفاده می شود.
لکه برداری از فرش دستبافت حساسیت های خاص خود را دارد و باید با نهایت آگاهی و دانش انجام شود تا آسیب بیشتری به فرش وارد نشود؛ چرا که الیاف این نوع از فرش ها بسیار حساس هستند و در برابر مواد شیمیایی و قوی سریعا واکنش نشان داده و آسیب می بینند.
در قالیشویی های معتبر برای اینگونه از فرش ها از مواد طبیعی و ارگانیک استفاده می شود تا با حفظ سلامت فرش لکه به طور کامل پاک شود.

لکه برداری فرش دستبافت در محل

ساکن کدام منطقه تهران هستید؟

فرقی نمی‌کند! کارخانه قالیشویی ماژیک با ناوگانی گسترده سراسر تهران را در سریع ترین زمان ممکن پوشش داده و آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی و شستشوی تخصصی فرش دست‌بافت در سراسر تهران می باشد.

رنگ برداری فرش دستبافت

اگر شستشوی فرش های دستبافت به درستی انجام نشود و یا آب ریخته شده بر روی آنها به درستی پاک و جمع آوری نشود، می تواند باعث تداخل رنگ های فرش شود.
تنظیم رنگ های فرش نیاز به آگاهی و دانش دارد و از عهده هر کسی برنمی آید.

در رنگبرداری فرش کارشناسانان قالیشویی با استفاده از مواد خاصی اقدام به حذف رنگ های اضافی می کنند تا فرش از ظاهر مطلوبی برخوردار شود.

با دانستن ویژگی های فرش خود می توانید اقدامات اورژانسی را تا قبل مراجعه به قالیشویی انجام دهید تا لکه بر روی فرش تثبیت نشود.
به طور کلی برای لکه بری فرش دستبافت از موادی استفاده کنید که خاصیت قلیایی و اسیدی کمتری داشته باشند که در این میان صابون لباسشویی و شامپوی فرش می توانند گزینه های خوبی باشند.
لکه های قهوه، شکلات و چای از مهمترین مواردی است که اکثر افراد با آن مواجه هستند. برای این منظور می توانید به میزان مساوی از ماده شوینده مناسب را با سرکه و مقداری آب ترکیب کنید تا مخلوط کمی رقیق شود آنگاه آن را دقیقا روی لکه قرار داده و اجازه دهید تا خشک شود و سپس با استفاده از جارو آن را از سطح فرش به آرامی جدا کنید.

چنانچه آدامس به فرش چسبیده باشد کافی است تا مقداری یخ بر روی آن قرار دهید تا در اثر سرما از سطح فرش جدا شود.
ترکیب سرکه، ماده شوینده مناسب و کمی آب می تواند حلال خوبی برای بسیاری از لکه ها مانند لکه میوه، آبمیوه، سس ها باشد.
اگر به هر علتی بر روی فرش واکس ریخت. ابتدا به آرامی تا جایی که می توانید آن را بردارید ، سپس جای لک را مرطوب کنید و کمی الکل سفید روی آن بریزد و در نهایت با شوینده مخصوص لکه را بشویید.
در نهایت برای از بین بردن کامل لکه می توانید از خدمات لکه برداری فرش دستبافت قالیشویی ماژیک استفاده کنید.
برای این منظور نیاز به مراجعه حضوری نیست. با مراجعه به سایت می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

حلال لکه ها

مشاهده سایر خدمات قالیشویی ماژیک

شستشوی فرش بیجار
شستشوی فرش بیجار
قالیشویی در زعفرانیه
شستشوی فرش دستبافت
شستشوی فرش ابریشم
شستشوی فرش ابریشم
شستشوی فرش تبریز
شستشوی فرش تبریز