قالیشویی در پونک

قالیشویی در پونک


قالیشویی در پونک

قالیشویی در پونک | قالیشویی ماژیک شعبه با بیش از ۶۶سال تجربه در صنعت قالیشویی کشور معتبر ترین و بهترین قالیشویی در پونک می باشد.قالیشویی ماژیک شعبه پونک متخصص در شستوشی انواع قالی ها و فرش های دست باف می باشد که با همکاری کادر آموزش دیده آمادگی لازم برای ارائه خدمات به ساکنین محترم منطقه پونک و حومه را دارا می باشد.

شماره تماس ویژه محله پونک

۰۲۱۴۴۲۰۳۴۲۲

برای ثبت سفارش آنلاین خدمات در پونک کلیک کیند

قالیشویی ماژیک در محله پونک نیز شعبه دارد

در کلان شهر تهران قالیشویی های مختلف و متعددی وجود دارد. ولی چیزی که بسیار مهم است، سابقه، تخصص و تجربه قالیشویی ها می باشد. قالیشویی ماژیک یکی از بهترین و با سابقه ترین قالیشویی های تهران است که در مناطق مختلف تهران نیز شعبه دارد. قالیشویی ماژیک در محله پونک هم دارای شعبه می باشد.

لذا اگر در محله پونک هستید دیگر لازم نیست نگران فرش های خود باشید. قالیشویی ماژیک با تجربه چندین ساله و با استفاده از پرسنل متخصص و همچنین مواد شوینده با کیفیت در خدمت شماست. فراموش نکنید که فرش های شما از بافت های مختلف و متعددی تشکیل شده است. لذا بسیار مهم است که هنگام شست و شو مراقب باشیم.

در واقع قالیشویی عمل تمیزی و نظافت فرش است و این نکته اهمیت دارد که در حین تمیزی و نظافت فرش، آسیبی به بافت ها و رنگ های آنها وارد نشود. قالیشویی ماژیک فرش شما را به صورت استاندارد شست و شو می کند. به صورتی که وقتی فرش را تحویل می گیرید، انگار فرش نو و تازه ای خریداری کرده اید.

قالیشویی ماژیک در محله پونک در خدمت شماست. اگر در محله پونک ساکن هستید اصلا نگران فرش و قالی خود نباشید. ما با دارا بودن تجهیزات و مواد شوینده بسیار قوی و با کیفیت، فرش و قالی شما را به بهترین شکل ممکن شست و شو می کنیم. از همه این مسائل مهم تر، قالیشویی ماژیک با بهره گیری از متخصصان با تجربه پیشتاز در عرصه قالیشویی می باشد. کافی است که با ما تماس بگیرید. کار ما به گونه ای است که پس از اتمام شست و شو، فرش شما ظاهر خود را حفظ کرده و مانند روز اول خود می شود. کافی است که یکبار به ما اعتماد کنید و فرش خود را به ما بسپارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *