قالیشویی در پاسداران

قالیشویی در پاسداران


قالیشویی در پاسداران

قالیشویی در پاسداران | قالیشویی پاسداران ماژیک در راستای گسترش فعالیت های کارخانۀ قالیشویی ماژیک برای رفاه حال اهالی محترم پاسداران تأسیس شده است. قالیشویی معتبر ماژیک از سال ۱۳۳۱ آغاز به کار کرده است و حالا شعب خود را به صورت قالیشویی های نزدیک در محلات مختلف تهران از جمله پاسداران افتتاح کرده است. قالیشویی پاسداران ماژیک به صورت تخصصی انواع قالی های ماشینی و دستباف شما اعم از قالی تبریز، قم، بیرجند، بیجار و قالی های ابریشمی شما را شستشو و نظافت می کند. همچنین در صورت نیاز به تعمیرات تخصصی مثل لکه بری، ترمیم سوختگی، پارگی و بیدزدگی توسط کادری مجرب می پردازد.

ما برای نظافت فرش های شما از بهترین تکنیک ها و محصولات استفاده می کنیم. با توجه به جنس و نوع فرش تمام ناخالصی هایی که به زیبایی و درخشندگی آن آسیب رسانده است از بین می بریم. کارگران متبهر ما با بیشترین مراقبت و بالاترین دقت فرش شما را می شویند و متعهدند که با مواد مناسب و مخصوص برای فرشتان آن ها را لکه بری و نظافت کنند.

شماره تماس ویژه محله پاسداران

۰۲۱۲۲۲۸۲۰۲۴

برای ثبت سفارش آنلاین خدمات در پاسداران کلیک کنید

قالیشویی در پاسداران :

خدمات ما برای ارائۀ به مشتریان متعددی آماده شده است. از اشخاص حقیقی گرفته تا حقوقی. همانطور که سابقۀ ما نشان می­دهد شرکت­ها و ارگان­های بسیاری برای شستشوی فرش­ها و قالی­های خود چه دستباف و چه ماشینی با ما قرارداد دارند. شما در هر جای تهران که ساکن باشید یک شعبه قالیشویی نزدیک شما وجود دارد که بهترین خدمات قالیشویی ماژیک را ارائه می­دهد. دانش فنی مناسب، تجهیزات مدرن و پیشرفته و کیفیت عالی مواد مورد استفاده، نتیجۀ عالی کار ما را تضمین می­کند. همچنین سعی ما بر این است تا این خدمات را با مناسب­ترین قیمت به شما مشتریان عزیز ارائه دهیم. کیفیت کار ما را مشتریان با سابقه و همیشگی­مان تضمین می­کنند. اگر سوالات بیشتری دارید می­توانید به بخش سوالات متداول رجوع کنید.

قالیشویی در پاسداران
              فرش ها در پس از شستشو در گرم خانه خشک می شوند.

یک قالیشویی معتبر چگونه کار می کند؟

برای شستن فرش هایتان نیازی نیست که در تابستان به انجام این کار اقدام کنید. اگرچه تابش آفتاب می تواند فرش را به خوبی خشک کند ولی همیشه این امکان فراهم نیست و زمان انتخابی شما را محدود می کند. مخصوصا با توجه به اینکه زمان شستن فرش ها در ایران معمولا اسفندماه می باشد، هوا بارانی و ابری است.

کارخانۀ قالیشویی پاسداران ماژیک با در اختیار داشتن یک گرم خانه و دستگاه های پیشرفتۀ خشک کردن فرش این امکان را فراهم کرده است که شما در هر زمانی که نیاز به شستشوی فرشتان دارید، اقدام کنید. خشک کردن فرش ها در گرم خانه به خوبی و کامل صورت می گیرد تا از رشد میکرو ارگانیسم ها در تار و پود آن و پوسیدگی های بعدی جلوگیری شود. خشک شدن مناسب فرش به حفظ رنگ های آن نیز کمک می کند. در صورتی که فرش ها به صورت حرفه ای خشک نشوند ممکن است رنگ های آن ها با هم ترکیب شود و زیبایی فرش از بین برود.

مراحل انجام شستشوی فرش به طور کامل در سایت قالیشویی ماژیک توضیح داده شده است ولی به طور خلاصه در صورت نیاز ابتدا لکه برداری فرش صورت می گیرد. سپس با دستگاه مخصوصی گرد و غبار آن گرفته می شود چرا که مشکل اصلی در فرش های خانه های تهران گرد و غباری است که به خورد فرش می رود و در تار و پود آن نفوذ می کند و ممکن است باعث مشکلات آلرژیکی شود. سپس فرش به طور کامل شسته و در نهایت خشک می شود.

شما اهالی محترم پاسداران می توانید برای سفارش های قالیشویی خود با شعبه قالی شویی نزدیک ماژیک یعنی قالیشویی پاسداران ماژیک تماس بگیرید یا با مراجعه به صفحۀ اینترنتی قالیشویی ماژیک با ۱۰% تخفیف سفارش خود را ثبت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *