قالیشویی در هروی

قالیشویی در هروی


قالیشویی در هروی

قالیشویی در هروی | قالیشویی ماژیک برای رفاه حال شهروندان و گسترش خدمات خود اقدام به تأسیس شعبه های متعددی در نقاط مختلف تهران کرده است. اکنون قالیشویی نزدیک هروی را افتتاح نموده و آماده جوابگویی به نیاز شما شهروندان محترم در محله هروی است. قالیشویی هروی ماژیک با داشتن کارگرانی مجرب و باسابقه این اطمینان را به شما خواهد تا یک قالیشویی خوب و باکیفیت را تجربه خواهید کرد. هدف ما از تاسیس بهترین قالیشویی در هروی، سرعت ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز نیز هست. جلب رضایت شما، سرمایه آینده ماست.

شماره تماس ویژه محله هروی

۰۲۱۲۲۲۸۲۰۲۴

برای ثبت سفارش آنلاین خدمات در هروی کلیک کنید

تمیز کردن قالی در قالیشویی هروی ماژیک

یک فرش دنیایی از اطلاعات است، سبک، نخ، رنگ، تار و پود، طرح، بافت، گره و شانه همه مواردی است که باید برای شستشوی باکیفیت فرش از آن ها اطلاع داشته باشید. هر فرشی شیوه مناسب شستشوی خود را دارد. ما در قالیشویی هروی ماژیک با بهره گیری از روش هایی توصیه شده متخصصان و بافندگان فرش به شما خدمات زیر را در بهترین کیفیت ارائه خواهیم داد.

۱- تمیز کردن فرش از گرد و غبار

اول با گرد و غبار فرش شما شروع می کنیم. فرش ها به خاطر قرار داشتن هر روزه در معرض آلودگی، گرد و غبار بسیاری را به تار و پود خود جذب می کنند. ما به کمک دستگاه های مخصوص گرد و غبار را از فرش می زداییم. فرش ها به عنوان فیلترهای هوا محل زندگی شما بایستی کاملا تمیز شده باشند وگرنه می توانند باعث ایجاد آلرژی شوند. همچنین اگر گرد و غبار قبل از شستوی کامل فرش از فرش جدا نشود، می تواند در هنگام شستشو بر رنگ فرش اثر منفی بگذارد.

۲- لکه بری و رفوی فرش

در این مرحله اگر شما بخواهید فرش شما لکه بری و رفو خواهد شد. یکی از مهارت های ما در قالیشویی معتبر هروی، لکه بری با مواد مناسب بدون آسیب زدن به بافت فرش است. لکه ها انواع مختلفی دارند و باید با توجه به نوع لکه و کیفیت فرش نسبت به از بین بردن آن اقدام کرد. از دیگر کارهایی که به دست متخصصین ما انجام می گیرد کار رفوی فرش هاست. فرش ها ممکن است به دلایل مختلفی از جمله بیدزدگی، پارگی، پوسیدگی، سوختگی و نگهداری از حیوانات خانگی آسیب ببینند. متخصصان رفوی فرش در قالیشویی هروی ماژیک به خوبی از پس رفوی هر نوع آسیبی بر می آیند.

بعد از رفو و ترمیم هیچ تغییری در رنگ و بافت قسمت رفو شده با سایر قسمت ها وجود نخواهد داشت. شما برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید پیش از تحویل فرش های خود به قالیشویی با تماس با قالیشویی نزدیک هروی حضور یک کارشناس را برای برآورد هزینه از ما بخواهید.

۳- شستشو و ضدعفونی کردن فرش

این مرحله، اصلی ترین مرحله در شستشوی فرش است. فرش شما با شوینده های بی ضرر شسته و ضدعفونی خواهد شد. حفظ کیفیت رنگ و آسیب نرساندن به بافت فرش و ریشه های آن از مهم ترین مسائلی است که در این قسمت توسط کارگران ماهر ما در قالیشویی هروی ماژیک رعایت خواهد شد.

۴- خشک کردن فرش

خشک کردن فرش در گرمخانه های مجهز قالیشویی هروی ماژیک به شما این امکان را می دهد تا هر موقع سال که خواستید برای شستشوی فرش خود با ما تماس بگیرید و نگران خشک شدن آن نباشید. خشک شدن کامل فرش باعث می شود تا فرش شما دچار پوسیدگی نشود و کیفیت رنگ آن حفظ شود.

تماس با قالیشویی هروی ماژیک

شما می توانید برای ثبت سفارشات خود با مراجعه به صفحۀ اینترنتی قالیشویی ماژیک از ده درصد تخفیف بهره-مند شوید یا اینکه با شماره تلفن زیر تماس بگیرید و قالیشویی نزدیک هروی ماژیک همکاران خود را برای تحویل فرش شما اعزام خواهد کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *