قالیشویی در نیاوران

قالیشویی در نیاوران


قالیشویی در نیاوران

قالیشویی در نیاوران | قالیشویی ماژیک از سال ۱۳۳۱ فعالیت خود را در زمینۀ قالیشویی آغاز کرد و در طی ۶۷ سال کسب و کار خود را به مناطق مختلف تهران تسری داد. این قالیشویی که توانسته است اعتماد بسیاری از مشتریانش را برای همیشه به دست آورد، افتخار دارد که شعبۀ جدید قالیشویی نیاوران ماژیک را افتتاح نماید. این قالیشویی معتبر نیاوران که هدف خود را جلب رضایت مشتریان قرار داده است، تمامی خدمات مربوط به قالیشویی را به شما ساکنان محترم نیاوران ارائه می دهد. شما می توانید با وجود یک قالیشویی نزدیک نیاوران در اسرع وقت خدمات قالیشویی ماژیک را با بهترین کیفیت از ما بخواهید.

شماره تماس ویژه محله نیاوران

۰۲۱۲۲۲۸۲۰۲۴

برای ثبت سفارش آنلاین خدمات در نیاوران کلیک کنید

قالیشویی در نیاروان

قالیشویی نیاوران ماژیک در ارائه انواع خدمات خود از شستشوی فرش های دستباف تا ماشینی از بهترین کارگران و ماشین آلات پیشرفتۀ صنعتی استفاده می کند. با تأسیس بهترین قالیشویی در نیاوران، اهالی عزیز نیاوران می توانند از تجربه طولانی و خدمات نوین قالیشویی ماژیک بهره مند شوند.

قالیشویی نیاوران ماژیک به خوبی نیازهای مشتریانش را می شناسد و سعی می کند با آن ها هماهنگ باشد. بسیاری از ما فکر می کنیم که شستشوی فرش و قالی تنها به خاطر زیبایی آن ها لازم است. البته که این موضوع اهمیت زیادی دارد و شما با شستشوی فرش های خود از خراب شدن آن ها جلوگیری می کنید. شستشوی مداوم فرش ها باعث می شود تا فرشتان عمر بیشتری داشته باشد و رنگ های آن حفظ شود. گرد و غبار باعث از بین رفتن درخشندگی آن نشود و بافت فرش را دچار پوسیدگی نکند.

چرا قالیشویی نیاوران ؟

اما دلیل اصلی ما برای پیشنهاد شستشوی پیوسته و به موقع فرش هایتان در قالیشویی نیاوران ماژیک چیز دیگری است. همۀ ما می دانیم که هوای شهرهای بزرگی چون تهران متأسفانه در اکثر مواقع سال آلوده است. آلاینده های ناشی از دود و همینطور گرد و غبار حتی با وجود تکنیک های جدید ساختمان سازی وارد فضای زندگی ما می شوند و سلامت ما را به خطر می اندازند. از طرف دیگر فرهنگ استفاده از فرش در ایران که قدمتی چند هزار ساله دارد، این وضعیت را تا حد زیادی بهبود می بخشد. فرش های ما همانند فیلترهای بزرگ و قدرتمندی برای هوای آلوده عمل می کنند و باعث تلطیف هوای اطرافمان می شوند.

ولی با این حجم از آلودگی به زودی فرش ها و تار و پود آن ها آکنده از آلاینده ها و گردو غبار خواهند شد و نه تنها خاصیت شفابخش خود را از دست خواهند داد بلکه ممکن است باعث ایجاد حساسیت و بیماری هم شوند. برای همین قالیشویی نیاوران ماژیک، یک قالیشویی معتبر نیاوران به شما پیشنهاد می دهد تا برنامۀ منظمی برای شستشوی فرش های خود داشته باشید.

در قالیشویی معتبر نیاوران، ماشین آلات پیشرفته ای برای بیرون کشیدن گرد و غبار از تار و پود فرش شما وجود دارد که هم فرش شما را به خوبی پاکیزه می کند و هم باعث حفظ کیفیت آن می شود. بعد از غبارروبی فرش، مراحل لکه گیری و رفوگری در صورت نیاز و سفارش مشتری انجام می گیرد و سپس فرش با مواد بی ضرر شسته خواهد شد.

تماس و ثبت سفارش در قالیشویی نیاوران ماژیک

شما می توانید برای شستشوی کامل و بهداشتی فرش هایتان با شماره تلفن قالیشویی نیاوران ماژیک تماس بگیرید یا اینکه با مراجعه به صفحه اینترنتی قالیشویی ماژیک و ثبت سفارش خود در آن از ده درصد تخفیف ثبت سفارش آنلاین هم بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *