قالیشویی در میرداماد

قالیشویی در میرداماد


قالیشویی در میرداماد

قالیشویی در میرداماد | قالیشویی ماژیک با ۶۷ سال سابقۀ درخشان در صنعت قالیشویی بهترین قالیشویی در میرداماد را افتتاح کرد. این قالیشویی نزدیک میرداماد تمامی خدمات مرتبط با شستشوی فرش و قالی اعم از دستباف و ماشینی و رفوگری را با بهترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می دهد. قالیشویی میرداماد ماژیک با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفتۀ صنعتی در شستشوی فرش های شما حفظ بافت و رنگ فرش را تضمین می نماید.

شما با تماس با قالیشویی معتبر میرداماد می توانید روی خدمات قالیشویی ما در اسرع وقت حساب کنید. قالیشویی میرداماد ماژیک از کارگرانی خبره و متبهر در قالیشویی استفاده می کند. ما افتخار داریم که گسترش کار خود را نتیجۀ اعتماد مشتریانمان بدانیم.

امروزه قالیشویی تنها یک حرفۀ معمولی نیست. شستشوی قالی احتیاج به تخصص و فضای مناسب دارد. زندگی آپارتمانی و فضاهای بسته ما را مجبور می کند تا برای شستشوی فرش های خود به قالیشویی مراجعه کنیم. ما در قالیشویی معتبر میرداماد، بهترین قالیشویی را با کمک روش های جدیدی که متخصصان و بافندگان فرش به ما ارائه کرده اند انجام می دهیم.
ما در قالیشویی میرداماد ماژیک، یک کارخانۀ درمان فرش هم هستیم. اگر فرش شما احتیاج به لکه بری و ترمیم و رفو داشته باشد در قالیشویی میرداماد ماژیک این خدمات به نحو احسن برای شما مشتریان عزیز انجام خواهد شد.

شماره تماس ویژه محله میرداماد

۰۲۱۲۲۲۸۲۰۲۴

برای ثبت سفارش آنلاین خدمات در میرداماد کلیک کنید

 

مراحل لکه بری فرش در قالیشویی میرداماد ماژیک

برای از بین بردن لکه ها شما می توانید از کارشناسان ما بهره بگیرید. کارشناسان ما با تخصص و مهارتی که دارند نوع لکه را تشخیص می دهند. سپس با توجه به بافت فرش، جنس نخ و تار و پود آن و همچنین نوع رنگی که در فرش شما به کار رفته است از محلول های لکه بری استفاده می کنند. اگر شما برای لکه بری از هر محلول لکه بری شیمیایی استفاده کنید ممکن است به بافت فرشتان آسیب جدی برسانید و یا اینکه فرش شما دچار تغییر رنگ و پوسیدگی شود. بهتر است این کار را به کارشناسان بهترین قالیشویی میرداماد، قالیشویی میرداماد ماژیک بسپارید.

مراحل رفوی فرش در قالیشویی میرداماد ماژیک

ممکن است قسمتی از فرش شما به دلایل مختلفی از بین رفته شود. معمولا فرش هایی که برای مدت طولانی در انبار می مانند و یا در گوشه ای جمع شده هستند، دچار بیدزدگی می شوند. اگر فرش شما زیر رادیاتوری که چکه می کند، باشد و یا در معرض رطوبت قرار داشته باشد هم در قسمت هایی به پوسیدگی مبتلا می شود و با کشیدن آن این پوسیدگی باعث پارگی فرش می گردد. همچنین فرش هایی که سال های زیادی از عمر آن ها می گذرد هم کیفیت خود را از دست می دهد.

یا در خانه و محل کارتان ممکن است فرش در معرض آتش قرار بگیرد و قسمت هایی از آن بسوزد. ولی نگران نباشید، شما مجبور نیستید برای خرید یک فرش جدید هزینه کنید. ما در قالیشویی میرداماد ماژیک بهترین رفوگری را به شما ارائه خواهیم داد. فرش شما در قسمتی که رفو می شود هیچ تفاوتی با سایر قسمت ها نخواهد داشت. کارشناسان رفوگری قالیشویی میرداماد ماژیک با در اختیار داشتن رنگ های متعدد که از گذشته تا امروز در قالیبافی کاربرد داشته، فرش شما را با بهترین کیفیت رفوگری خواهند کرد.

تماس با قالیشویی میرداماد ماژیک

برای تماس با قالیشویی نزدیک میرداماد می توانید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید یا اینکه با ثبت سفارش خود در صفحۀ اینترنتی قالیشویی معتبر ماژیک علاوه بر دریافت خدمات از ده درصد تخفیف نیز بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *