قالیشویی در قیطریه

قالیشویی در قیطریه


قالیشویی در قیطریه

قالیشویی در قیطریه | اگر برای شستشوی فرش ها و قالی های خود به دنبال بهترین قالیشویی در قیطریه هستید به شما مژده می دهیم که قالیشویی قیطریه ماژیک در نزدیکی شما آغاز به کار کرد. این قالیشویی معتبر در قیطریه یکی از ده ها شعب قالیشویی ماژیک است که در راستای گسترش فعالیت بهترین قالیشویی در قیطریه افتتاح گردید. قالیشویی ماژیک از سال ۱۳۳۱ آغاز به کار کرد. قدمت و سابقۀ قالیشویی ماژیک این امکان را فراهم کرده تا یک قالیشویی در قیطریه تأسیس نماید و اینگونه بتواند خدمات بهتری به مشتریان عرضه کند. قالیشویی قیطریه ماژیک بر سرمایۀ اعتماد مشتریان بنا نهاده شده است و افتخار دارد که هدف خود را جلب رضایت مراجعه کنندگان بداند.

شماره تماس ویژه محله قیطریه

۰۲۱۲۲۲۸۲۰۲۴

برای ثبت سفارش آنلاین خدمات در قیطریه کلیک کنید

قالیشویی در قیطریه :

امروزه دیگر نمی توان مانند گذشته به شستشوی فرش و قالی در منازل پرداخت. فضای خانه های آپارتمانی مناسب این کار نیست و حتی در خانه ها نیز به علت مصرف بالای آب و برق، این کار به صرفه نیست. به علاوه یک فرد عادی نمی داند که باید چطور لکه های ناشی از مواد مختلف را بدون آسیب رساندن به بافت فرش تمیز کند و یا اینکه چه مقدار مواد شوینده برای شستشوی فرش استفاده کند تا کیفیت رنگ فرش آسیبی نبیند. خلاصه اینکه هر کسی تخصص و مهارت شستشوی فرش را ندارد.

ما در قالیشویی قیطریه ماژیک با بهره گیری از افراد ماهر و ماشین آلات پیشرفتۀ صنعتی بهترین قالیشویی و با کیفیت ترین نظافت را برای فرش های شما به ارمغان می آوریم.

مراحل انجام کار در قالیشویی قیطریه ماژیک :

متأسفانه امروزه با افزایش مقدار آلاینده ها در کلان شهرهایی چون تهران، حتی داخل منازل مسکونی هم از مضرات ریزگردها در امان نیستیم. البته در کنار این مشکل، خبر خوب این است که فرش ها در منزل مانند فیلترهای بزرگ تصفیۀ هوا عمل می کنند و باعث تمیزی هوای فضای پیرامون خود می شوند. فرش ها با جذب گرد و غبار و آلودگی، هوا را تلطیف کرده و به تنفس بهتر انسان کمک می کنند. با این حال پس از مدتی آلودگی به تار و پود فرش نفوذ کرده و نه تنها کارکرد آن را از بین می برد بلکه باعث مشکلات آلرژیکی هم می شود. به همین دلیل شستشوی منظم و به موقع فرش ها اهمیت بسیاری دارد. حتی اگر فرش های شما مشکلاتی نظیر لکه، پوسیدگی، سوختگی و سایر آسیب ها نداشته باشند بهتر است هر سال یک بار به طور کامل شستشو و نظافت شوند.

قالیشویی در قیطریه
امروزه برای شستن بهتر و باکیفیت تر فرش ها از ماشین آلات صنعتی پیشرفته ای استفاده می شود.

برای شستن فرش های خود با بهترین قالیشویی در قیطریه تماس بگیرید. ما به شما اطمینان می دهیم که فرش-هایتان با جدیدترین تکنیک های شسته خواهند شد و کیفیت رنگ و بافت آن ها حفظ می شود. اگر در محلۀ قیطریه زندگی می کنید قالیشویی نزدیک در قیطریه، شعبه جدید قالیشویی ماژیک در اسرع وقت فرش هایتان را تحویل می گیرد. همچنین با ثبت سفارش اینترنتی می توانید از ده درصد تخفیف خدمات قالیشویی قیطریه ماژیک بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *