قالیشویی در فرشته

قالیشویی در فرشته


قالیشویی در فرشته

قالیشویی در فرشته | مژه به اهالی محترم محله فرشته، افتتاح شعبه بهترین قالیشویی تهران با ۶۷ سال سابقۀ درخشان در نزدیکی شما. از امروز می توانید از خدمات قالیشویی فرشته ماژیک بهره مند شوید. همۀ ما می دانیم که شستشوی فر ها کاری نیست که به راحتی بتوان در خانه و آپارتمان انجام داد. حتی ارائه محصولات شستشوی تخصصی فرش در فروشگاه ها کمک چندانی به ما نکرده اند و در بسیاری موارد نتیجۀ معکوس هم داده اند و باعث پوسیدگی یا از بین رفتن رنگ فرش ها شده اند.

شماره تماس ویژه محله فرشته

۰۲۱۲۲۲۸۲۰۲۴

برای ثبت سفارش آنلاین خدمات در دولت کلیک کنید

قالیشویی در فرشته :

قالیشویی  ماژیک به شما یک قالیشویی حرفه ای را پیشنهاد می دهد. ما در کارخانۀ قالیشویی فرشته ماژیک علاوه بر داشتن تجربۀ طولانی در صنعت قالیشویی مجهز به ماشین آلات پیشرفتۀ صنعتی در زمینۀ قالیشویی هستیم. شما در هر موقع سال که احتیاج به شستشوی فرش ها و قالی های خود داشته باشید می توانید روی قالیشویی فرشته ماژیک حساب کنید.

کارخانه قالیشویی معتبر ماژیک با داشتن گرمخانه حتی در هوای بارانی پاییز و بهار و سرمای زمستان خشک شدن کامل فرش هایتان را تضمین می کند. خشک شدن فرش ها مسئله مهمی است که کمتر کسی به آن توجه می کند. اگر فرش شما به خوبی خشک نشود خیلی زود به پوسیدگی دچار می شود یا رنگ آن تحت تأثیر رطوبت قرار گرفته و کیفیت و درخشندگی خود را از دست خواهد داد.

علاوه بر این خشک شدن کامل فرش ها از ایجاد بوی نا و رطوبت در فرش جلوگیری می کند.

مراحل انجام کار در قالیشویی فرشته ماژیک :

شاید شما هم دوست داشته باشید تا از مراحل انجام کار در قالیشویی فرشته ماژیک باخبر شوید و با اطمینان خاطر کار خود را به قالیشویی فرشته ماژیک بسپارید. ما به شما خدمات بهترین قالیشویی را تضمین می دهیم. بعد از اینکه شما مشتریان عزیز در محلۀ فرشته با قالیشویی فرشته ماژیک تماس گرفتید، همکاران ما در بخش حمل و نقل به محل اعزام می شوند.

اگر شما در هنگام ثبت سفارش درخواست دیگری به غیر از شستشو در زمنیۀ لکه بری، ترمیم و تعمیر پوسیدگی، سوختگی و بیدزدگی داشته باشید می توانید حضور کارشناسان ما در محل بخواهید تا پیش از انتقال فرش های شما به قالیشویی فرشته ماژیک از هزینۀ نوع خدمات درخواستی اطلاع پیدا نمایید. پس از بسته بندی، فرش های شما به کارخانه قالیشویی فرشته ماژیک انتقال پیدا خواهند کرد. در آنجا ابتدا گرد و غبار فرش ها با دستگاه های مخصوص گرفته می شود.

این مرحله در شستشوی فرش اهمیت زیادی دارد. گرد و غباری که متأسفانه ما در تهران و سایر کلان شهرها در سراسر جهان با آن روبرو هستیم، متخصصان فرش را بر آن داشته است تا دستگاه های متناسب با این نیاز نظافتی در فرش را اختراع کنند. ما در قالیشویی فرشته ماژیک بنا به اهمیتی که به نیاز مشتریان می دهیم از این دستگاه برای بیرون کشیدن گرد و غبار از تار و پود فرش ها استفاده می کنیم تا فرش ها کمترین آسیبی نبینند. سپس در صورت نیاز مرحلۀ لکه بری انجام می گیرد.

نوع لکه و موادی که برای پاک کردن آن لازم است شناسایی می شود. لکه ها می توانند به خاطر مواد شیمیایی و یا طبیعی ایجاد شده باشند. بافت و نوع جنس فرش نیز در موادی که برای لکه بری استفاده می شود اهمیت فوق العاده ای دارد. کارشناسان ما در قالیشویی فرشته ماژیک این کار را با دقت و وسواس زیادی انجام خواهند داد تا فرش شما کیفیت بافت و رنگ آمیز اش را حفظ کند. سپس فرش با دقت و با مواد شویندۀ بی ضر شسته و ضدعفونی می شود و آبکشی و خشک می گردد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *