قالیشویی در صادقیه

قالیشویی در صادقیه


قالیشویی در صادقیه

قالیشویی در صادقیه | کارخانه قالیشویی ماژیک شعبه صادقیه تهران با بیش از نیم قرن سابقه در صنعت قالیشویی یکی از معتبر ترین و بهترین قالیشویی واقع در تهران محله ی صادقیه میباشد.قالیشویی ماژیک در کنار کادری متخصص مجهز به آخرین تکنولوژی برای شستوشوی فرش های دستباف و ماشینی می باشد.

شماره تماس ویژه محله صادقیه

۰۲۱۴۴۲۰۳۴۲۲

برای ثبت سفارش آنلاین خدمات در صادقیه کلیک کیند

قالیشویی ماژیک در محله صادقیه در کنار شماست

وقتی صحبت از فرش شویی می شود، همه شما یاد دردسرهای زیادی می افتید که همراه با فرش شویی به سراغتان می آید. مکان فرش شویی، خرید شوینده، شست و شوی مداوم فرش، مراقبت از بافت و رنگ های فرش هنگام شست و شو و …. دغدغه های شما هستند. اما قالیشویی ماژیک این مشکلات را برای شما حل کرده است. ما با بهترین مواد و باتجربه ترین پرسنل در خدمت شما هستیم. قالیشویی ماژیک در محله صادقیه نیز دارای نمایندگی می باشد.
شست و شوی فرش و قالی کار آسانی نیست و دردسرهای خودش را دارد. با توجه به تورم های موجود و قیمت فرش و قالی که اخیرا در کشور ما بسیار هم بالا رفته است، اهمیت قالیشویی نیز دو چندان می شود. اگر فرش شما به خوبی شست و شو نشود، ممکن است که عمر آن کاهش پیدا کند، رنگ آن و یا حتی بافت آن دچار مشکل شود. لذا این امر در دراز مدت موجب به وجود آمدن خسارت های مختلف مخصوصأ خسارت مالی خواهد شد. اینجاست که اهمیت قالیشویی ها مشخص می شود. بهتر است این کار سخت و زمان بر را به قالیشویی ها بسپاریم.
نکته ای که وجود دارد این است که قالیشویی های فراوان و مختلفی وجود دارد. توجه کنید که فرش خود را به هر قالیشویی نباید بسپارید. در مسئله قالیشویی توجه کنید که کدام یک از آنها دارای تخصص بیشتر هستند و از تجهیزات و مواد بهتری استفاده می کنند. قالیشویی ماژیک یکی از بهترین قالیشویی های تهران است که در چندین محله شعبه دارد. ما از بهترین پرسنل و مواد شوینده و تجهیزات استفاده می کنیم. همچنین قالیشویی ماژیک در محله صادقیه نیز دارای شعبه می باشد و اهالی محترم این محل می توانند با خیال راحت فرش و قالی خود را به ما بسپارند.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *