قالیشویی در شمس آباد

قالیشویی در شمس آباد

قالیشویی در شمس آباد | کارخانه قالیشویی ماژیک شعه محله شمس آباد تهران با بیش از ۶۶ سال سابقه درصنعت قالیشویی کشور بهترین و نزدیک ترین قالیشویی در شمس اباد تهران  می باشد. متخصص شستشوی انواع فرشهای دستبافت و ماشینی با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و مواد شوینده درجه یک. دارای سرویس های ویژه محله شمس اباد سریعترین سرویس دهی به شما مشترین محترم را به ارمغان می آورد.

شماره تماس ویژه محله شمس آباد

۰۲۱۲۲۲۸۲۰۲۴

برای ثبت سفارش آنلاین خدمات در شمس آباد کلیک کیند

قالیشویی ماژیک در محله شمس آباد

قالیشویی یکی از هنرهای است که کمتر مورد توجه قرار گرفته است. چرا که قالیشویی فن و تخصص خاص خودش را لازم دارد. فرش ها بافت های حساسی دارند و این هنر است که بتوانیم آنها را جوری شست و شو دهیم که نه تنها از عمر آنها کاسته نشود بلکه مثل روز اول نو و تمیز باشد و عمر بیشتری کند. قالیشویی ماژیک یکی از همین قالیشویی هایی است که بسیار عالی این هنر را به تصویر کشیده است. اگر در محله شمس آباد هستید، قالیشویی ماژیک در محله شمس آباد نیز شعبه دارد.

بهترین و نزدیک ترین قالیشویی در شمس آباد هستیم

حساسیت شست و شوی فرش بیشتر به علت بافت، نوع فرش، مشخصات و رنگ آن می باشد. اگر شست و شو غیر حرفه ای انجام شود، یا با مواد شوینده مناسب انجام نشود، ممکن است فرش شما دچار خسارت و مشکل شده یا رنگ آن از بین برود. این اتفاقاتی است که ممکن است در هنگام شست و شو بیافتد و عمر فرش شما را هم کم کند. بحث تخصص و سابقه کار در اینجا مطرح می شود. بسیار مهم است که فرش خود را به قالیشویی بسپارید که تخصص و سابقه و تجربه داشته باشند و بتوانند با شست و شوی فرش، آن را مانند روزهای اولش بکنند.

قالیشویی ماژیک در محله شمس آباد هر دو این موارد یعنی تخصص و تجربه را دارد. افراد شاغل در قالیشویی ماژیک سالهاست که در این شغل فعالیت داشته و با انواع مختلف فرش و قالی و نحوه شستن آنها آشنایی دارند. کافی است یکبار امتحان کنید و فرش خود را به ما بسپارید.

قالیشویی ماژیک یکی از بهترین قالیشویی های تهران می باشد که در بیش از ده محله در خدمت شماست. قالیشویی ماژیک در محله شمس آباد نیز وجود دارد و شما می توانید با مراجعه به این شعبه ما فرش و قالی خود را به ما بسپارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *