قالیشویی در درکه

قالیشویی در درکه


قالیشویی در درکه

قالیشویی یکی از کارهای مهم و حساس جامعه است. حتمأ برای شما هم پیش آمده است که مجبور به شستن فرش و قالی خود شوید. حتمأ متوجه شده اید که چه کار سخت و زمان بری است. قالیشویی ماژیک برای حل این مشکل تأسیس شده است. اگر در محله درکه هستید، نگران شست و شوی قالی و فرش خود نباشید. قالیشویی ماژیک در محله درکه نیز دارای شعبه می باشد. می توانید با خیال راحت فرش و قالی خود را به ما بسپارید.

شماره تماس ویژه محله درکه

۰۲۱۲۲۲۸۲۰۲۴

برای ثبت سفارش آنلاین خدمات در درکه کلیک کنید

قالیشویی ماژیک در محله درکه نیز شعبه دارد

حساسیت شست و شوی فرش بیشتر به علت بافت و نوع فرش می باشد. اگر شست و شو غیر حرفه ای انجام شود، با مواد مناسب انجام نشود، ممکن است فرش شما دچار خسارت و مشکل شده یا رنگ آن از بین برود. این اتفاقاتی است که ممکن است در هنگام شست و شو بیافتد و عمر فرش شما را هم کم کند. لذا در اینجاست که بحث تخصص و سابقه مطرح می شود. بسیار مهم است که فرش خود را به قالیشویی بسپارید که تخصص و تجربه داشته باشند و بتوانند با شست و شوی فرش، آن را مانند روزهای اولش بکنند. قالیشویی ماژیک در محله درکه هر دو این موارد یعنی تخصص و تجربه را دارد. افراد شاغل در قالیشویی ماژیک سالهاست که در این شغل فعالیت داشته و با انواع مختلف فرش و قالی و نحوه شستن آنها آشنایی دارند. کافی است یکبار امتحان کنید و فرش خود را به ما بسپارید.
قالیشویی ماژیک یکی از بزرگ ترین و بهترین قالیشویی تهران می باشد که در بیش از ده محله دارای شعبه و نمایندگی است. همچنین برای شستن فرش ها و قالی های شما از بهترین و با کیفیت ترین مواد شوینده استفاده می شود. ما تلاش می کنیم فرش شما را به بهترین صورت ممکن شست و شو کرده و در سریع ترین زمان تحویل دهیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *