قالیشویی در خواجه عبدالله

قالیشویی در خواجه عبدالله


قالیشویی در خواجه عبدالله

قالیشویی در خواجه عبدالله | قالیشویی خواجه عبدالله ماژیک آمادۀ انجام خدمات قالیشویی، لکه­بری، ترمیم سوختگی، پارگی و بیدزدگی فرش­های شماست. دانش و مهارت ما در قالیشویی و تمیز کردن فرش به شما امکان استفاده از یک قالیشویی معتبر و نتایج بی­نظیر آن را خواهد داد. ما سعی می­کنیم تا از مواد شویندۀ قیر مضر استفاده کنیم. کار شستشو و نظافت فرش­های ارزشمند و زیبای خود را به بهترین قالیشویی در خواجه عبدالله بسپارید. هزاران مشتری هر سال از خدمات قالیشویی معتبر ماژیک استفاده می­کنند. با تأسیس شعبۀ قالیشویی خواجه عبدالله شما اهالی محترم محلۀ خواجه عبدالله می­توانید با قالیشویی نزدیک خود در خواجه عبدالله تماس بگیرید و از خدمات قالیشویی ماژیک بهره­مند شوید.

شماره تماس ویژه محله خواجه عبدالله

۰۲۱۲۲۲۸۲۰۲۴

برای ثبت سفارش آنلاین خدمات در خواجه عبدالله کلیک کنید

قالیشویی در خواجه عبدالله :

تجربۀ ما در نظافت فرش تنها به منازل محدود نیست بلکه شرکت های زیادی مثل همراه اول، ایرانسل، بیت مقام معظم رهبری، دانشگاه تهران و شهید بهشتی و همچنین بسیاری از تاجران معتبر فررش برای شستشوی فرش های دستباف و ماشینی خود با قرارداد بسته اند. برای ما همۀ مشتریانمان خاص هستند و از خدمات ویژه برخوردار خواهند بود. در این راستا قالیشویی خواجه عبدالله هم مانند سایر شعب قالیشویی معتبر ماژیک نظافت و تمیزکاری حرفه ای فرش های شما را انجام می دهد.

قالیشویی در خواجه عبدالله
شستشوی به موقع فرش عمر آن را افزایش می دهد

نظافت مناسب یک فرش علاوه بر بالا بردن عمر آن، نشان دهندۀ سلیقۀ صاحب آن نیز هست. ما در قالیشویی خواجه عبدالله ماژیک به خوبی با ارزش فرش های شما آشناییم و می دانیم که چطور به رنگ ها و تار و پود آن جان دوباره ای ببخشیم.

مراحل شستشوی فرش:

برای آنکه فرش های شما به خوبی تمیز شوند و بوی بدی ندهند شستشوی فرش ها در کارخانۀ قالیشویی ماژیک در چند مرحله صورت می گیرد. در تمام این مراحل می توانید مطمئن باشید که جدیدترین روش های شستشوی قالی که توسط متخصصان فرش ارائه شده اند به کار گرفته می شود. در مرحلۀ اول پس از انتقال فرش ها به کارخانه قالیشویی، گرد و غبار با ماشین آلات پیشرفتۀ صنعتی ار تار و پود فرش زدوده می شود تا در هنگام شستشو به همراه آب به خورد بافت فرش نرود. سپس در صورت نیاز لکه گیری می شود. در مرحلۀ لکه گیری بایستی نوع لکه تشخیص داده شود. علاوه بر این با توجه به جنس فرش باید از مواد لکه بری استفاده کرد تا به فرش آسیبی نرسد.

در نهایت فرش شسته می شود. در این مرحله سعی می شود تا از مواد شستشوی سبک و بی ضرر استفاده گردد تا علاوه بر بالا بردن عمر فرش به طبیعت هم آسیب کمتری برسد. برای خشک کردن فرش ها در صورتی که هوا آفتابی باشد از نور خورشید استفاده می شود تا فرش به خوبی خشک شده و ضدعفونی گردد. اما اگر در هوای بارانی یا پاییزی و زمستانی فرش خود را برای شستشو به ما دهید هم می توانید مطمئن باشید با اتاق های گرمخانۀ مجهز فرش شما به خوبی خشک شده و به هیچ عنوان خطر پوسیدگی برای آن نخواهد بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *