قالیشویی در جردن

قالیشویی در جردن


قالیشویی در جردن

قالیشویی در جردن | قالیشویی ماژیک در سال ۱۳۳۱ تأسیس شد و برای ۶۶ سال است که در زمینه های ترمیم، نگهداری و تمیز کردن فرش و قالی دستباف و ماشینی تبریز، بیجار و ابریشم فعالیت می کند. ما این کار را به خاطر علاقه مان به صنعت و هنر اصیل فرش ایرانی انتخاب کردیم. کارگران قالیشویی جردن ماژیک با چندین سال سابقه در این زمینه با مهارت زیادی به شستشو و ترمیم فرش های شما می پردازند. ما می دانیم که فرش ها احتیاج به مراقبت دارند و بایستی در شستشوی آن ها به تثبیت رنگ و مراقبت از ریشه ها توجه خاصی مبذول داشت. قالیشویی جردن ماژیک با دقت در تمامی مراحل به گونه ای فرش ها را می شوید که عمر آن ها بیشتر شود.

شماره تماس ویژه محله جردن

۰۲۱۲۲۲۸۲۰۲۴

برای ثبت سفارش آنلاین خدمات در جردن کلیک کنید

قالیشویی معتبر در جردن

نظافت و قالیشویی فرش احتیاج به مهارت دارد. هر نوع بافت و جنس تار و پود فرش مواد خاصی را برای شستشو می خواهد. قالیشویی جردن ماژیک متخصص تمیز کردن فرش در جردن و محله های اطراف است. قالیشویی جردن ماژیک خدمات عالی به شما ارائه می دهد و تمام مراقبت های لازم را از فرش شما به عمل می آورد. ما نسبت به حفظ زیبایی و اصالت قالی های شما متعهد هستیم. ما یک قالیشویی حرفه ای و بی عیب و نقص را برای شما تضمین می کنیم.

بهترین قالیشویی نزدیک جردن

در قالیشویی جردن ماژیک با تجهیزات پیشرفتۀ صنعتی، فرش ها زیبایی ظاهری خود را حفظ خواهند کرد. فقط کافیست تا کار را به متخصصان واقعی در قالیشویی معتبر ما بسپارید. ما با ماشین آلات مدرن و روش های شستشوی جدید فرش هایتان را ابتدا غبارروبی کرده و سپس آن ها را با دقت می شوییم. امروز بزرگترین مشکل فرش های خانواده های تهرانی در غبار و دوده ای است که روی فرش ها می نشیند و متأسفانه کیفیت رنگ آن ها را به شدت تحت تأثیر قرار می دهد. همکاران ما در قالیشویی جردن ماژیک با کمک دستگاه هایی که بدین منظور طراحی شده اند به خوبی غبار را از فرش پاک می کنند و رنگ های آن را مجددا زنده و پویا می گردانند.

قالیشویی در جردن
ریشه های قالی بایستی به دقت تمیز شوند و مراقب بود تا از بین نروند

شستشوی فرش ها به طور مداوم بسیار ضروری است. فرش همواره در معرض انواع آلودگی ها قرار دارد و اگر به نظافت آن اهمیت داده نشود علاوه بر تسریع پوسیدگی آن به سلامت اعضای خانواده هم آسیب می زند. در صورتی که فرش ها به طور مداوم شسته شوند مانند یک فیلتر هوای قدرتمند عمل می کنند و در غیر این صورت محل مناسبی برای رشد باکتری ها، مواد حساسیت زا و میکروارگانیسم ها خواهند بود. ما در قالیشویی جردن ماژیک به خوبی فرش ها را تمیز و ضد عفونی می کنیم تا سلامت و رضایت مشتریان عزیز ما تأمین شود.

اگر در محله جردن زندگی می کنید همین حالا با شماره های قالیشویی ما تماس بگیرید یا با مراجعه به سایت قالیشویی و ثبت سفارش آنلاین از ده درصد تخفیف استفاده کنید. قالیشویی جردن ماژیک، بهترین قالیشویی در منطقه و با سابقه ای درخشان، یک کارخانۀ قالیشویی معتبر برای انجام امور قالیشویی شماست.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *