قالیشویی در تجریش

قالیشویی در تجریش


قالیشویی در تجریش

قالیشویی در تجریش | قالیشویی ماژیک با ۶۶ سال سابقۀ قالیشویی شعبۀ قالیشویی تجریش را افتتاح کرد. کارخانۀ قالیشویی معتبر ماژیک یکی از بهترین قالیشویی های تهران آمادۀ ارائه خدمات شستشو، رفو و تعمیر به اهالی تجریش و محله های نزدیک آن می باشد. قالیشویی ماژیک با استفاده از پیشرفته ترین و بروزترین ماشین آلات صنعتی قالیشویی و کادری مجرب و حرفه ای توانسته است بهترین خدمات قالیشویی را در مناطق مختلف تهران از جمله تجریش ارائه دهد. قالیشویی تجریش ماژیک برترین روش های قالیشویی توصیه شده توسط متخصصان و تولیدکنندگان فرش را به کار می گیرد.

شماره تماس ویژه محله تجریش

۰۲۱۲۲۲۸۲۰۲۴

برای ثبت سفارش آنلاین خدمات در تجریش کلیک کنید

قالیشویی در تجریش :

فرش­ها در خانه اهمیت بسیاری دارند. آن­ها علاوه بر زیبایی و پوششی روی زمین، به عنوان فیلترهای بزرگ گرد و خاک عمل می­کنند. اگر شما به طور مداوم فرشتان را جارو بکشید و برای شستشوی آن از متخصصان مجرب استفاده کنید فرش شما می­تواند برای مدتی طولانی این مزیت را حفظ کند. در واقع گرد و غبار موجود در فضای اطرافتان توسط فرش­ها گرفته می­شوند و با جارو کشیدن منظم فرش دفع می­گردند. برعکس یک فرش کثیف، مواد حساسیت­زا را آزاد می­کند و محل مناسبی برای رشد باکتری­هاست. نظافت منظم فرش با جارو و در کنار آن نگهداری دقیق و شستشوی مرتب فرش می­تواند این مزیت آن را برای مدت­ها حفظ کند. اگرچه امروزه شستشوی در محل به پدیده­ای رایج تبدیل شده است ولی ما ترجیح می­دهیم با شستشوی کامل فرش­ها بدون مواد مضر و در کارخانۀ قالیشویی نتیجۀ بهتری را به شما مشتریان عزیز ارائه کنیم.

قالیشویی تجریش ماژیک کیفیت کار خود را تضمین می کند

از چه موادی باید در تمیز کردن فرشتان استفاده کنید؟ چطور می توان از شر لکه های ثابت شدۀ روی فرش خلاص شد؟ فرش های دستباف خود را چگونه بشوییم؟ برای تمیز کردن فرش ماشینی از چه شیوه ای استفاده کنیم؟ چطور باید بدون آسیب رساندن به بافت فرش آن را به طور منظم تمیز کرد و شستشو داد؟ چگونه فرش های ابریشمی و گرانبهای خود را لکه گیری و نظافت کنیم؟ با زندگی در محیط های آپارتمانی چطور می توان فرش ها را با کمترین هزینه شستشو داد؟ آیا می توان فرشی را بید زده یا پوسیده رفو کرد و بافت آسیب دیدۀ آن را ترمیم نمود؟ سؤالات خود را با متخصصان قالیشویی ماژیک مطرح کنید و آن ها علاوه بر راهنمایی های لازم در صورت نیاز کارشناسان خود را به محل زندگی شما در تجریش و محله های نزدیک آن می فرستند تا فرش شما را بازبینی و کارشناسی قیمت کنند و در صورت نیاز اطلاعات تکمیلی را در اختیارتان بگذارند.

علاوه بر استفاده از تجربه، ما مدام شیوه های جدید و بی خطر را برای بهترین قالیشویی به کار می بریم. برای قالیشویی تجریش ماژیک نگهداری از فرش شما اهمیت فوق العاده ای دارد. ما توانسته ایم بهترین کیفیت را با قیمتی مناسب به مشتریان خود عرضه کنیم. قالیشویی معتبر ماژیک با داشتن چندین وسیلۀ حمل و نقل در اسرع وقت سفارشات قالی شویی شما را تحویل می گیرد و طی دو الی سه روز با بهترین کیفیت آن ها را می شوید و به شما باز می گرداند. اگر به دنبال یک قالیشویی نزدیک تجریش هستید که بتوانید بدون دغدغه فرش های ارزشمندتان را به آن ها بسپرید با قالیشویی تجریش ماژیک تماس بگیرید یا با مراجعه به سایت اینترنتی علاوه بر سفارش آنلاین از ۱۰% تخفیف هم بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *