قالیشویی در اقدسیه

قالیشویی در اقدسیه | قالیشویی معتبر ماژیک در اقدسیه شعبۀ جدید خود را افتتاح نمود. از حالا اهالی محترم اقدسیه شعبه قالیشویی ماژیک را در کنار خود دارند و می توانند از خدمات حرفه ای و تخصصی قالیشویی اقدسیه ماژیک در منطقه خود بهرهمند شوند. سابقۀ ۶۶ سالۀ ماژیک بر پایۀ اعتماد مشتریان آن شکل گرفته است.

ما عزیزان منطقۀ اقدسیه برای انجام کارهای قالیشویی خود با قالیشویی ماژیک تماس بگیرید یا با مراجعه به سایت و سفارش آنلاین از ۱۰% تخفیف هم بهرهمند شوید.

شماره تماس ویژه محله اقدسیه

۰۲۱۲۲۲۸۲۰۲۴

برای ثبت سفارش آنلاین خدمات در اقدسیه کلیک کنید

قالیشویی ونک
فرش ها بسته به نوع استفاده ای که از آن ها می شود باید سالانه یا هر سه سال یکبار به خوبی شستشو شوند.

قالیشویی در اقدسیه

امروزه در صنعت قالیشویی تحولات بزرگی به وقوع پیوسته است. این تحولات ناشی از تغییر در سبک زندگی ماست. در گذشته علاوه بر اینکه تار و پود فرش ها معمولا از مواد طبیعی درست شده بود و رنگ های استفاده شده در فرش ها نیز طبیعی بود، آلودگی و ترکیبات مضر نیز مانند امروز وجود نداشت. در کلان شهرهایی مثل تهران، تنها گرد و غبار و یا مواد طبیعی فرش ها را آلوده نمی کند بلکه دوده، مواد شیمیایی و حتی جانوران و حشرات ریز می توانند به فرش و بافت آن صدمه بزنند.

در صورتی که فرش شما به صورت حرفه ای تمیز شود برای مدتی طولانی می توانید از ظاهر زیبا و مزایای آن استفاده کنید. فرش ها پوششی الیافی هستند که علاوه بر زیبایی می توانند در کاهش سر و صدا، خستگی جسمی و روحی و آلودگی محیط نقش اساسی داشته باشند.
همچنین ارزش هنری فرش بر کسی پوشیده نیست. این هنر اصیل ایرانی که بیش از دو هزاره در ایران قدمت دارد یک کالای سرمایه ای است که باید از آن نگهداری ویژه ای به عمل آورد. اگر به خوبی از فرش خود مراقبت نکنید، معایب و هزینه های بیشتری در آینده برای شما خواهد داشت که مسلما از هزینۀ نظافت درست آن بیشتر خواهد بود. قالیشویی اقدسیه ماژیک به شما این اطمینان را خواهد داد که ارزش هنری و معنوی فرش شما را می شناسد.

ارائه بهترین قالیشویی

آلودگی فرش تنها به خود آن صدمه نمیزند بلکه یک فرش آلوده با تبدیل شدن به محل مناسبی برای رشد باکتری ها، میکروارگانیسم ها و مواد شیمیایی و آلرژی زا می تواند به سلامت ساکنان خانه هم آسیب برساند. شاید در گذشته می شد به کمک شوینده های طبیعی و بدون آسیب رساندن به فرش آن را تمیز کرد ولی امروزه ما مجبوریم تا از مواد شیمیایی برای شستشو استفاده کنیم به همین دلیل اکیدا توصیه می کنیم که برای سلامت خود و فرش هایتان اجازه بدهید تا شستشوی آن ها در قالیشویی و توسط افراد متخصص صورت گیرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *