قالیشویی در احتشامیه

قالیشویی در احتشامیه


قالیشویی در احتشامیه

قالیشویی در احتشامیه |قالیشویی ماژیک یکی از بهترین قالیشویی های تهران است که با ارگان ها و مجموعه های متعددی چون بیت مقام معظم رهبری، نمازخانه های دانشگاه تهران و شهید بهشتی، شرکت های همراه اول و ایرانسل قرارداد دارد. همچنین بسیاری از تاجران بنام فرش های صادراتی از خدمات قالیشویی ماژیک استفاده می کنند.قالیشویی ماژیک شعبه احتشامیه دارای کادری متخصص در شستوشوی انواع قالی های کرمان، یزد، همدان و … همچنین فرش های دستی و ماشینی و مبلمان های منازل و اداره می باشد و اماده خدمات رسانی به مشتریان است.

شماره تماس ویژه محله احتشامیه

۰۲۱۲۲۲۸۲۰۲۴

برای ثبت سفارش آنلاین خدمات در احتشامیه کلیک کیند

افتتاح قالیشویی احتشامیه ماژیک

قالیشویی احتشامیه افتتاح شد. دیگر نگران لکه های سرسخت و شستشوی فرش هایتان نباشید. از امروز اهالی احتشامیه و محله های نزدیک آن می توانند از خدمات قالیشویی احتشامیه از شعب قالیشویی ماژیک بهرهمند شوند. قالیشویی ماژیک ۶۶ سال سابقۀ درخشان در صنعت قالیشویی دارد و خوشحالیم که توانسته ایم با جلب رضایت مشتریان خود کسب و کار خود را در اکثر نقاط تهران گسترش دهیم. سرمایۀ واقعی ما، اعتماد مشتریان است.

شستشوی قالی یک کار تخصصی است و احتیاج به ابزار مناسب دارد

شما می توانید مطمئن باشید که قالیشویی نزدیک احتشامیه با ارائۀ برنامه ای انعطاف پذیر در هر موقع آمادۀ ارائه خدمت به شما عزیزان در محله احتشامیه هستیم. با استفاده از مواد بی خطر، آسیب حشرات و جانوران میکروسکوپی را از بین می بریم و بر عمر مفید فرش شما می افزاییم. هیچ لکه و بوی بدی که به خاطر بازی کودکان دلبندتان، رطوبت، استفادۀ دخانیات و یا وجود حیوانات خانگی تان ایجاد شده است، در مقابل شستشوی حرفه ای ما یارای مقاومت ندارد.

ما با محصولات ضد عفونی کننده و تجهیزات قدرتمند پیشرفته از زیبایی و بهداشت کامل فرش هایتان مطمئن می شویم و با توجه به اهمیت فرش ها به عنوان فیلترهای قوی و بزرگ هوا به کیفیت هوای محل زندگی شما بهبود می بخشیم. اگر شما فرشی دارید که می خواهید با مراقبت های ویژه قالیشویی شود کافیست با قالیشویی احتشامیه ماژیک تماس بگیرید تا یکی از کارشناسان خبرۀ ما با حضور در محل و برآورد قیمت به شما کمک کند و علاوه بر شستشوی فرشتان، خیال شما هم آسوده باشد. اگر ما بتوانیم در هزینه های شما صرفه جویی کنیم بدون تردید این کار را انجام خواهیم داد.

چرا فرش های خود را به قالیشویی احتشامیه ببریم؟

تمیز کردن فرش همچنین ذرات شیمیایی مضر موجود در گرد و غبار هوا را از بین میبرد. متأسفانه تهران یکی از شهرهای آلودۀ جهان است که گرد و غبار موجود در هوا می تواند به ساکنان آن آسیب زیادی برساند ولی خوشبختانه با توجه به فرهنگ استفادۀ فرش که در ایران وجود دارد مقدار زیادی از این گرد و غبار توسط فرش ها تصفیه می شوند هر چند این امر باعث می شود تا برای جلوگیری از آلرژی و آسم شستشوی مداوم فرش ها برای بالا بردن کیفیت هوای داخل ساختمان ضروری باشد.امروزه قالیشویی یک حرفۀ تخصصی است که انجام درست آن می تواند علاوه بر بالا بردن عمر فرش به مقدار زیادی بر زیبایی منزل شما بیفزاید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *