قالیشویی در ولنجک

قالیشویی در ولنجک


قالیشویی در ولنجک :

قالیشویی در ولنجک | برای از بین بردن لکه ها، گرد و غبار و هر گونه آلودگی از روی فرش ها، لازم است حتما هر از گاهی فرش شسته شود، اما مگر این کار راحت است؟ خصوصا با شرایط زندگی امروز که اغلب به صورت آپارتمان نشینی است. کاربرد کارگاه های قالیشویی برای همه روشن است و در شرایط کنونی اکثر افراد شستشوی فرش خود را به این سرویس دهنده ها، می سپارند.

شماره تماس ویژه محله ولنجک

۰۲۱۲۲۲۸۲۰۲۴

برای ثبت سفارش آنلاین خدمات در تهران کلیک کنید

خدمات ماژیک در شعبه قالیشویی در ولنجک :

برای اینکه با خدمات یک قالیشویی آشنا شوید، در ادامه به بررسی یک قالیشویی در ولنجک که از شعب قالیشویی ماژیک است، می پردازیم.

  • شستشوی قالی:

به طور یقین، اصلی ترین و مهمترین کار یک قالیشویی، شستن انواع فرش است. این کار در این قالیشویی در ولنجک با دقت و وسواس خاص خود انجام می شود. به این صورت که فرش ها ابتدا توسط کارشناس بررسی می شوند و بر اساس نوع و جنس تفکیک می شوند.

این تفکیک برای این است که هر نوع فرش به روش مخصوص خود شسته شود تا فرش دچار خرابی و آسیب نشود.

قبل از شروع کار شستشو، گرد و خاک آن کاملا گرفته می شود، سپس فرش به طور عمیق و کامل با مواد شوینده بسیار مرغوب و گیاهی، و دستگاه های پیشرفته شسته می شوند.

برخی از فرش ها، نیاز به شستشوی بیشتر و برعکس بعضی از آنها نباید زیاد شسته شوند و یا حتی در شستشوی آنها نباید از مواد شوینده قوی استفاده کرد. کارکنان این قالیشویی خوب نزدیک ولنجک، این نکات را به خوبی می دانند و با استفاده از دانش و تخصص خود، بهترین کیفیت را در شستشوی فرش و حتی مبلمان ارائه می دهند.

  • رفو گری و ترمیم فرش :

یکی دیگر از سرویس هایی که قالیشویی ها ارائه می دهند، ترمیم و رفوی فرش های آسیب دیده است. معمولا این کار برای فرش های قیمتی و دستی است. ماژیک در شعبه قالیشویی ولنجک، نیز این کار را انجام می دهد.

خدمات رفو و ترمیم، روی فرش هایی که دچار بید خوردگی، سوختگی و یا پارگی شده اند، انجام می شود. این کار به قدری تمیز و حرفه ای انجام می شود که اصلا در ظاهر مشخص نمی شود و ایراد فرش تا حد بسیار زیادی رفع می شود.

علاوه بر این، فرش هایی که دچار لکه شده اند، در قالیشویی ماژیک لکه گیری می شوند، بدون اینکه به رنگ و شفافیت آنها آسیبی وارد شود.

قالیشویی در ولنجک

  • کارشناسی در شستشو :

یکی از ویژگی ها و خدمات خاص این قالیشویی در ولنجک، کارشناسی در حین و پس از شستشو است. در تمام مراحل شستشوی فرش از ابتدای تا زمانی که کار تمام می شود، کارشناسان ماژیک، بر انجام صحیح مراحل نظارت دارند و پس از اتمام کار نیز تمام موارد احتمالی بررسی می شود تا فرش به صورت کاملا تمیز و سالم به دست مشتری برسد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *