قالیشویی در مینی سیتی

قالیشویی در مینی سیتی :

قالیشویی در مینی سیتی | یکی از محبوبترین و قدیمی ترین قالیشویی ها، کارخانه قالیشویی ماژیک است که سابقه و خدمات با کیفیت آن در طول چند دهه فعالیت، برای مشتریان اثبات شده است. ماژیک یک شعبه قالیشویی در مینی سیتی نیز دارد که خدمات خود را از این طریق به شهروندان این منطقه ارائه می دهد.

در شعبه قالیشویی مینی سیتی، فرش ها در سریع ترین زمان ممکن شستشو شده و حداکثر ظرف مدت ۷۲ ساعت به مشتری تحویل داده می شوند.

نحوه ارائه خدمات در قالیشویی مینی سیتی ماژیک

در این شعبه قالیشویی در مینی سیتی، خدمات با استفاده از دستگاه های اتوماتیک انجام می شود. مراحل شستشو و آب گیری، با رعایت مسائل شرعی و با آب کر صورت می گیرد. نیروهای مجرب و با حوصله، در حالی که آشنایی کامل با فرش، انواع آن و نحوه شستشوی آن دارند، در مراحل شستشو، آب گیری، خشک کردن و بسته بندی نقش دارند.

با تاسیس این قالیشویی خوب نزدیک مینی سیتی، شهروندان تهرانی منطقه مینی سیتی، می توانند ظرف مدت ۴۸ تا ۷۲ ساعت خدمات قالیشویی با کیفیت بالا دریافت کنند. روش سفارش و درخواست خدمات، هم می تواند به صورت تلفنی باشد و هم به صورت آنلاین. پس از درخواست مشتری، تیم ماژیک از شعبه قالیشویی در مینی سیتی، به آدرس ذکر شده اعزام می شوند و فرش را تحویل می گیرند.

علاوه بر شستشوی فرش، کار لکه گیری، تعمیر فرش های دستی، شستشوی مبلمان، رفع پارگی، بید خوردگی و سوختگی فرش نیز در قالیشویی های ماژیک قابل انجام و پذیرش است.

شماره تماس ویژه محله مینی سیتی

۰۲۱۲۲۲۸۲۰۲۴

برای ثبت سفارش آنلاین خدمات در مینی سیتی کلیک کنید

ضمانت خدمات قالیشویی ماژیک

قالیشویی ماژیک، به پشتوانه فعالیت ۷۰ ساله خود در زمینه قالیشویی، و نیروی های با تجربه ای که دارد، همچین به کار گیری دستگاه های اتوماتیک و پیشرفته و مواد مرغوب، می تواند این اطمینان را به مشتری بدهد که در حین مراحل شستشو دچار هیچ گونه ایراد و خرابی نشوند. ضمن اینکه در تمامی این مراحل، کارشناسانی از نیروهای متخصص تیم ماژیک، بر کار شستشو، به طور کامل نظارت دارند و هر مرحله پس از تایید ایشان به پایان می رسد .

بنابراین شما می توانید با خیال راحت کالاهای خود را از جمله فرش های دستباف و ابریشم، را به کارشناسان این قالیشویی در مینی سیتی، بسپارید و سپس به صورت لازم و تمیز تحویل بگیرید.
از لحاظ هزینه های خدمات، قالیشویی ماژیک تحت نظارت اتحادیه قالیشویی تهران، است و تمامی قیمت های خود را بر اساس تعرفه های این اتحادیه تعیین کرده است.

هزینه ترمیم فرش ها نیز پس از بازدید و بررسی کارشناس تعیین می شود که بسته به نوع و جنس فرش متفاوت است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *