قالیشویی در محمودیه

قالیشویی در محمودیه


 قالیشویی در محمودیه :

معرفی یک قالیشویی خوب نزدیک محمودیه، برای شهروندانی که ساکن این محدوده از شهر تهران هستند و برای شستشوی فرش و مبلمان خود، در جستجوی یک قالیشویی در محمودیه هستند، می تواند کمک کننده باشد. بنابراین در این مطلب سعی کردیم به خصوصیات شعبه قالیشویی محمودیه از کارخانه ماژیک بپردازیم.

کیفیت و امکانات قالیشویی محمودیه ماژیک :

امکانات و تجهیزات این قالیشویی در محمودیه، در سطح قالیشویی های پیشرفته و اتوماتیک است که می توانند در زمان بسیار کوتاهی مراحل شستشو و خشک کردن فرش را به اتمام رسانده و به صورت لوله شده و کاور کشی شده حداکثر بعد از ۷۲ ساعت به مشتری تحویل دهند.

علاوه بر سرعت خوب انجام کار، میزان تمیزی فرش نیز بسیار راضی کننده است. با توجه به اینکه فرش ها در قالیشویی ماژیک، با دستگاه های مجهز و پیشرفته و همچنین با استفاده از شوینده های گیاهی بسیار مرغوب شسته می شوند، و همچنین نیروهای بسیار ماهر، در این امور دخیل هستند، نتیجه کار، مطلوب است و فرش علاوه بر تمیزی بسیار صاف و مرتب تحویل داده می شود.

بازخورد رضایتمندانه مشتریان بعد از تحویل گرفتن کالایشان، نشان دهنده این موضوع می باشد. در عین حال همکاران ما در شعبه قالیشویی در محمودیه، همیشه مشتاق شنیدن و خواندن نظرات، پیشنهادات و انتقادات مشتریان هستند.

شماره تماس ویژه محله محمودیه

۰۲۱۲۲۲۸۲۰۲۴

برای ثبت سفارش آنلاین خدمات در تهران کلیک کنید

گارانتی خدمات شستشو در قالیشویی فرحزاد :

همانطور که پیش تر گفته شد، امکانات، تجهیزات و نیروهای ماژیک، شعبه قالیشویی در محمودیه، کیفیت بالایی را برای ارائه خدمات به ارمغان آورده است. ماژیک نیز با تکیه بر این پشتوانه و نیروهای بسیار کار بلد و متخصص، تمام خدمات خود را به صورت گارانتی به مشتریان عرضه می دارد و این اطمینان را به آنها می دهد که در صورت هر گونه نارضایتی، از خدمات قالیشویی ماژیک، در هر شعبه ای که باشد، پاسخگو خواهد بود و رضایت مشتری را جلب خواهد کرد.

بنابراین می توانید با خیال راحت فرش های خود را به این قالیشویی معتبر در محمودیه بسپارید.

خدمات قالیشویی محمودیه ماژیک :

قالیشویی ماژیک در خدمت رسانی به هم میهنان عزیز، تنها به شستشوی فرش اکتفا نکرده و سایر امور مرتبط که در تخصص آن است را نیز ارائه می دهد. مهمترین خدماتی که ماژیک در شعبه قالیشویی در محمودیه به مشتریان ارائه می دهد، شامل موارد زیر می باشد:

• شستشوی قالی اعم از قالی های ماشینی، دستی، ابریشمی، گلیم، گبه، جاجیم و سایر موارد مشابه
• خشک شویی مبلمان
• ترمیم پارگی و بید خوردگی
• رفع سوختگی
• لکه گیری
• شستشوی تخصصی فرش های ابریشمی و تبریز و موارد مشابه که نیاز به شستشوی خاص و شور شویی دارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *