قالیشویی در مجیدیه

قالیشویی در مجیدیه


قالیشویی در مجیدیه :

در این مقاله قصد داریم بهترین قالیشویی در مجیدیه را معرفی کنیم و به شرح خدمات ارائه شده توسط این قالیشویی بپردازیم.

امروزه مردم با وجود مشغله های فراوان وقت کافی برای شستشوی دستی فرش های خود را ندارند. علاوه بر این شستشوی دستی ممکن است آسیب هایی به بافت فرش وارد کند و یا اینکه فرش در صورت خشک نشدن دچار پوسیدگی شود. به همین علت مردم به سمت قالیشویی ها روی آورده اند تا فرش های خود را به صورت کاملا تمیز و طی مدت زمان کوتاهی دریافت کنند.

قالیشویی ماژیک با بیش از ۶۶ سال تجربه ی موفق بهترین ارائه دهنده خدمات قالیشویی در مجیدیه و دیگر محله های تهران است. بهترین و با کیفیت ترین خدمات توسط قالیشویی ماژیک در سریعترین زمان ممکن و با قیمت مناسب ارائه می شود. در ادامه به شرح خدمات ارائه شده توسط ماژیک به عنوان قالیشویی خوب مجیدیه می پردازیم.

شماره تماس ویژه محله مجیدیه

۰۲۱۲۲۲۸۲۰۲۴

برای ثبت سفارش آنلاین خدمات در تهران کلیک کنید

قالیشویی ماژیک بهترین ارائه دهنده خدمات قالیشویی در مجیدیه :

از جمله دلایل موفقیت قالیشویی ماژیک برخورداری از پرسنل مجرب و خوش برخورد، کارشناسان حرفه ای، ماشین آلات و تجهیزات مدرن و پیشرفته، مواد شوینده مرغوب و گیاهی و کارخانه ی اختصاصی و همچنین شعبه های مختلف در سراسر تهران می باشد.

کارشناسان حرفه ای ماژیک ابتدا نوع و جنس الیاف بکار رفته در فرش را بررسی می کنند و متناسب با آن روش مخصوصی برای شستشوی هر فرش اتخاذ می کنند. پس از آن شستشوی هر فرش با استفاده از دستگاه های مخصوصی انجام می شود.

مرحله ی بعدی آبکشی فرش است که برای این مورد هم تجهیزات ویژه ای بکار گرفته می شود. سپس فرش آبگیری شده و در نهایت خشک می شود.

علاوه بر اینها خدمات ماژیک برای قالیشویی در مجیدیه به اینجا ختم نمی شود بلکه خدماتی مانند خشکشویی مبلمان، ترمیم و رفوی فرش های آسیب دیده و لکه گیری نیز به خوبی توسط این قالیشویی معتبر پشتیبانی می شود.

پرسنل با تجربه آسیب های موجود در فرش به خصوص فرش های سنتی و دستباف که ارزش معنوی دارند را شناسایی و بررسی می کنند تا با بکارگیری افراد حرفه ای سوختگی و پارگی و لکه های روی فرش را برطرف کنند.

شعبه قالیشویی مجیدیه ماژیک به عنوان قالیشویی نزدیک مجیدیه بهترین خدمات را تنها ظرف مدت ۲۴ تا ۴۸ ساعت در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

کیفیت بالای ارائه ی خدمات تضمین کار این قالیشویی با سابقه است. همین عامل سبب شده تا شرکت هایی مثل همراه اول و ایرانسل و همچنین مراکزی مانند دانشگاه تهران و دانشگاه شهید بهشتی برای انجام کار خود به این قالیشویی مطرح اعتماد کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *