قالیشویی در فرحزاد

قالیشویی در فرحزاد


قالیشویی در فرحزاد :

برای آشنایی شما با یک قالیشویی خوب نزدیک فرحزاد و همچنین، شناخت یکی از نمایندگی های قالیشویی ماژیک، روال کار شعبه قالیشویی در فرحزاد، به صورت خلاصه شرح داده می شود. این روال مربوط است به شستشوی فرش ها از ابتدای سفارش مشتری تا انتها، که خدمات مورد نیاز روی فرش انجام شده و به مشتری تحویل داده می شود.

قالیشویی در فرحزاد

روال کار در شعبه قالیشویی در فرحزاد :

اولین مرحله از انجام کار، سفارش مشتری است که می تواند با قالیشویی ماژیک تماس بگیرید و حتی درخواست خود را به صورت آنلاین در سایت ماژیک ثبت کند.

پس از تماس مشتری که در محدوده منطقه فرحزاد است، و ثبت سفارش توسط او، تیمی از قالیشویی فرحزاد ماژیک، در زمان هماهنگ شده، به آدرس مورد نظر مشتری، اعزام می شوند. بسته به اینکه نوع سفارش چه چیزی باشد، ممکن است نیاز به حضور کارشناس نیز باشد.

به عنوان مثال در صورتی که مشتری نیازمند ترمیم و رفوگری فرش خود باشد، لازم است کارشناسی همراه تیم اعزام شود تا فرش را بررسی کرده و بتواند مهلت و قیمت انجام خدمات را به مشتری اعلام کند.
کالا به شعبه قالیشویی در فرحزاد ارسال می شود و بعد از آن وارد چرخه شستشو و نظافت می شود.

برای انجام شستشو، ابتدا، گرد و غبار فرش به طور کامل گرفته می شود تا در صورت وجود خاک و غبار در اثر شستشو، فرش دچار آسیب و مشکل نشود و همچنین فرش به صورت کامل تمیز شود.

شماره تماس ویژه محله فرحزاد

۰۲۱۲۲۲۸۲۰۲۴

برای ثبت سفارش آنلاین خدمات در تهران کلیک کنید

خدمات شستشو در قالیشویی ماژیک :

شستشوی قالی در تمام شعبه های ماژیک توسط دستگاه های اتوماتیک انجام می شود. همیشه چند تن از نیروهای متخصص فرش، بر مراحل شستشو، نظارت دارند و کار با تایید ایشان انجام می شود. فرش پس از بررسی و دریافت تایید برای نحوه شستشو، توسط دستگاه های پیشرفته، نیروهای حرفه ای و مواد شوینده مرغوب و ارگانیک، شستشو و سپس آب گیری می شود.

در صورتی که فرشی نیاز به شستشوی های متنوع داشته باشد تمام مراحل آن انجام می شود. پس از پایان این مرحله، نوبت به خشک کردن فرش می رسد. خشک کردن فرش باید به صورت کامل و مناسب صورت بگیرد، چون در صورت خشک نشدن خوب فرش، ممکن است، فرش لکه شود، یا اینکه بو بگیرد.

در این قالیشویی در فرحزاد، این مرحله نیز با دقت و کیفیت انجام می شود و پس از تایید ناظران، می رود برای لوله شدن.

در انتها، فرش ها لوله شده و کاور کشی می شوند و پس از ضد عفونی برای تحویل به مشتری ارسال می شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *