قالیشویی در سوهانک :

آنچه مشتریان قالیشویی از آن توقع دارند تنها شستشوی فرش به روش های سنتی با آب و کف نیست. امروزه با وجود طرح و رنگ های بسیار، و تنوع در کیفیت و جنس فرش، همچنین وجود فرش های با رنگ های روشن و حساس، لازم است نحوه شستشو و خشک کردن فرش ها نیز متناسب با این تنوع، تغییر یابد.

در ادامه ضمن معرفی یک قالیشویی در سوهانک و توضیح خدمات آن، شما را با خصوصیات یک قالیشویی خوب، که می تواند نیازهای امروز مردم را برطرف سازد آشنا می کنیم.

این قالیشویی خوب نزدیک سوهانک، که انتظارات شهروندان از یک قالیشویی پیشرفته و متعهد را برآورده می سازد، یک شعبه از کارخانه قالیشویی ماژیک می باشد. سابقه و خدمات خوب قالیشویی ماژیک، برای بسیاری از تهرانی ها، آشناست. در این شرح مختصر به خدمات قالیشویی سوهانک از این کارخانه بزرگ می پردازیم.

شماره تماس ویژه محله سوهانک

۰۲۱۲۲۲۸۲۰۲۴

برای ثبت سفارش آنلاین خدمات در تهران کلیک کنید

خدمات قالیشویی ماژیک در شعبه سوهانک :

در فرش های با رنگ روشن احتمال به وجود آمدن لکه زیاد است و ممکن است با یک شستشوی نامناسب، نه تنها لکه های موجود فرش برطرف نشود بلکه لکه ای روی آن ایجاد شود.

در فرش های دستی احتمال اینکه حین شستشو رنگ پس بدهند وجود دارد که این موضوع می تواند باعث شود فرش خصوصیات ظاهری خود را از دست بدهد.

علاوه بر این در فرش های دستی و ابریشمی بافت فرش ایجاب می کند که با دقت و حساسیت بیشتری شسته شوند و قبل از شستشو، گرد و غبار آنها گرفته شود. روش های قدیمی غبار گیری با ضربه زدن و یا تکاندن فرش، آسیب هایی را می تواند به بافت آن وارد کند که جبران آنها مشکل و هزینه بر باشد.

 قالیشویی در سوهانک

کیفیت شستشو در قالیشویی ماژِیک :

با سپردن فرش ها به شعبه قالیشویی در سوهانک، شرکت ماژیک به شما این اطمینان را می دهد که تمام موارد آسیب های احتمالی به فرش منتفی خواهد بود. دقت و تجربه ای که نیروهای کارخانه ماژیک دارند، این احتمالات را به حداقل ممکن می رسانند.

شستشوی فرش ها در قالیشویی ماژیک، با استفاده از امکانات و تجهیزات پیشرفته ای است که بر اساس اصول و شناخت فرش ایجاد شده اند و علاوه بر نظافت کامل قالی، از بروز صدمه به بافت و رنگ فرش جلوگیری می کنند.

کار شستشو چه بخش هایی که اتوماتیک و با دستگاه انجام می شوند و چه دربخش هایی که نیروهایی انسانی دخیل هستند، تحت نظارت کارشناسانی زبده و با تجربه و تخصص است که نتیجه کار بسیار مطلوب باشد.

اگر به دنبال یک قالیشویی در سوهانک، هستید، قالیشویی سوهانک ماژیک یکی از بهترین های منطقه به شمار می آید که خدمات خود را با تضمین به مشتریان ارائه می دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *