قالیشویی در دزاشیب

 قالیشویی در دزاشیب


 قالیشویی در دزاشیب :

هر گاه صحبت از انتخاب باشد، فاکتورهایی مد نظر می آید که بر اساس آنها انتخاب بهتر شکل می گیرد. هر نوع انتخابی فاکتورهای مخصوص به خودش را دارد؛ در رابطه با این مبحث، برای انتخاب یک قالیشویی در دزاشیب عواملی مثل سرعت و زمان کم شستشو و تحویل فرش، هزینه مناسب و شستشوی خوب می توانند فاکتورهای مهمی باشند که در نظر گرفتن آنها، می تواند به انتخاب یک قالیشویی خوب نزدیک دزاشیب، منجر می شود.
برای اطلاعات بیشتر سعی می کنیم به هر کدام از این موردها کمی بپردازیم.

شماره تماس ویژه محله دزاشیب

۰۲۱۲۲۲۸۲۰۲۴

برای ثبت سفارش آنلاین خدمات در تهران کلیک کنید

فاکتورهای مهم انتخاب یک قالیشویی در دزاشیب :

هزینه در قالیشویی دزاشیب

هزینه، جزو مهمترین عواملی است که باعث می شود یک قالیشویی از لیست ما حذف شود و یا اینکه برعکس انتخاب شود. صنف قالیشویی ها، هزینه خدمات مختلف مربوط به قالیشویی را تعیین کرده است. یک قالیشویی خوب و معتبر، ضمن حفظ کیفیت، قیمت را از حد تعیین شده صنف بالاتر نمی برد.

زمان تحویل کار

یکی دیگر از مسائل مهم در خدمات قالیشویی، مدت زمانی است که قالیشویی می تواند کار مشتری را انجام دهد. با توجه به این که معمولا هنگام شستشوی فرش، اوضاع منازل تغییر می کند و به صورت موقت از شکل عادی خود خارج می شود، خیلی بهتر است که این زمان بسیار کم باشد.

شاید بیشتر از زمانِ کم تحویل فرش، خوش قولی و تعهد قالیشویی نسبت به آن است. بنابراین نه تنها مدت زمان کوتاه دریافت فرش ها، بلکه به موقع تحویل دادن آن نیز جزو فاکتورهایی برای انتخاب یک قالیشویی در دزاشیب است.

قالیشویی در دزاشیب

شستشوی خوب فرش ها

شاید برای بیشتر افراد، مهمترین و کلیدی ترین فاکتور، میزان تمیزی و شستشوی خوب فرش ها توسط قالیشویی باشد. برای یک شستشوی خوب و موفق، لازم است قبل از هر کاری، گرد و خاک فرش به صورت کامل گرفته شود.

این کار باعث می شود تا عمق فرش شسته بشود و بافت فرش خراب نشود. برای شستشو، مواد شوینده و نحوه کار اهمیت دارد. ممکن است فرش شما، دستی باشد و یا اینکه از نوعی باشد که همه جور مواد شوینده برای آن مناسب نباشد.

لازم است فرش بررسی شود و با توجه به جنس نخ و رنگ آن، ماده شوینده ای استفاده شود که آسیبی به رنگ، شفافیت و همچنین بافت فرش وارد نکند.

گاهی اوقات پس از شستشو، نگهداری و یا جمع کردن نامناسب فرش باعث ایجاد لکه یا شکستگی روی آن می شود. بنابراین لازم است تمام مراحل شستشو تا تحویل فرش به خوبی و با دقت انجام شود تا هیچ آسیبی به آن نرسد.

بنابراین در انتخاب یک قالیشویی در دزاشیب، باید میزان تجربه و اعتبار قالیشویی را نیز در نظر بگیریم.

مشتری مداری و انتقاد پذیری

هر چقدر هم که یک قالیشویی کارش را خوب انجام دهد، اما پذیرای انتقاد مشتریان خود نباشد و یا اینکه حقوق وی را رعایت نکند قطعا انتخاب بعدی او نخواهد بود. پس اینجا، باید به نکته بعدی و بسیار مهم آیتم های انتخاب یک قالیشویی اشاره کنیم که مشتری مداری و ارتباط خوب با مشتریان است.

قالیشویی ماژیک، شعبه دزاشیب

حال که برخی فاکتورها را شناختیم، می توانیم شعبه قالیشویی دزاشیب از مجموعه قالیشویی های ماژیک را به عنوان یک نمونه خوب معرفی کنیم که علاوه بر اینکه موارد فوق را جزو اصول کار خود قرار می دهد، خدمات زیادی از جمله شستشوی مبلمان، رفو گری و ترمیم فرش های آسیب دیده و همچنین شستشوی تخصصی فرشهای خاص و قیمتی را نیز تحت نظارت کارشناسان خبره و با تجربه انجام می دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *