قالیشویی در دروس

 قالیشویی در دروس


 قالیشویی در دروس :

یافتن یک قالیشویی در دروس که خدمات خوب و قیمت مناسب داشته باشد، نیاز دارد بدانیم که چه فاکتور هایی را باید در نظر بگیریم. آیا تنها قیمت پایین کافی است و توقع ما را برآورده خواهد کرد؟ مطلب پیش رو شما را تا حدی با این موارد آشنا می سازد تا بتوانید از بین چند قالیشویی در دروس گزینه ای که به خواست شما نزدیک تر است را انتخاب کنید.

بوی نوروز که می آید، همه به فکر تمیز کاری های اساسی در منزل می افتند و اثاث و وسایلی که به راحتی و به صورت روزانه امکان تمیز شدن ندارند، نوبتشان می شود که دستی به سر و رویشان کشیده شود. وسایی مثل قالی و مبل از این جمله اند. البته قطعا تنها در نوروز نیست که این اتفاق می افتد و در طول سال اوقات دیگری هم پیش می آید که این نیاز به وجود بیاید.

اینجاست که ساکنین محله قدیمی دروس، به جستجوی یک قالیشویی خوب نزدیک دروس می پردازند که بتوانند فرش یا مبلمان خود را برای شستشو، به آن بسپارند و خیالشان از این بابت راحت باشد.

شماره تماس ویژه محله دروس

۰۲۱۲۲۲۸۲۰۲۴

برای ثبت سفارش آنلاین خدمات در تهران کلیک کنید

 قالیشویی در دروس

اهمیت شستشوی خوب فرش :

فرش از گذشته خیلی دور کف پوش خانه های ایرانی بوده است و کماکان ایرانیان به این خانه شان با حداقل یک فرش مزین باشد اهمیت می دهند. هر کسی با سلیقه و توان خودش نوع و طرحی از فرش را تهیه می کند. به خصوص که این روزها همه نوع فرش از ماشینی و دستی و ابریشم، گلیم، جاجیم و گبه با بافت هایی از تبریز، کاشان، بیجار و ترکمن و سایر نقاط به وفور یافت می شود.

در شستشوی فرش، فرش های دستی، از اهمیت بیشتری برخوردارند چون علاوه بر قیمت بالایی که دارند، نتیجه دسترنج افرادی است که با عشق و امید تار و پود فرش ها را به هم بافته اند. فرش های دستی روایت گر داستان هایی هستند از گوشه و کنار کشورمان و از ذوق و سلیقه هنرمندانمان.

بنابراین افراد اهمیت بیشتری به آن می دهند و حتی در بسیاری موارد که فرش دچار آسیب هایی مثل سوختگی و بید خوردگی می شود، آن را ترمیم کرده و همچنان حفظش می کنند.

در انواع مختلف فرش مثل ابریشم، گلیم و گبه، نوع بافت و تولید فرش و همچنین جنس موادی که در آن به کار رفته است متفاوت است. ممکن است یک فرش در برابر آب گرم خراب شود و یا یکی رنگ هایش در هم بیامیزند. و چندین آسیب دیگر که هر کدام به دلیلی رخ می دهند، می تواند در فرش ها ایجاد شود. این است که دقت و حساسیت نسبت به نحوه شستشوی فرش ها بر ما معلوم می شود.

در ادامه توضیح داده خواهد شد که در قالیشویی دروس به عنوان نماینده ای از مجموعه قالیشویی های ماژیک، چگونه این موارد لحاظ شده و حفظ اصالت فرش، حاصل می شود.

نحوه قالیشویی در قالیشویی دروس ماژیک :

در کارخانه ماژیک، پس از انتقال فرش ها به شعبه قالیشویی در دروس، فرش ها از نظر نوع تفکیک و دسته بندی می شوند و هر کدام بر اساس برنامه ای که برای آن نوع فرش تدوین شده است شستشو می شوند. این کار با نظارت کامل کارشناسان انجام می شود.

مواد شوینده برای فرش های مختلف متفاوت است و همچنین در نحوه شستشو تفاوت وجود دارد. فرش های سنتی مثل فرش بیجار شورشویی می شوند. به این گونه کمترین آسیبی به فرش ها وارد نمی شود و شفافیت و جلوه آنها باقی می ماند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *