قالیشویی در داودیه

قالیشویی در داودیه


قالیشویی در داودیه :

یک قالیشویی خوب، که بتواند توقعات مشتریان را از نحوه خدمات خود راضی کند، خصوصیاتی دارد که در این مطلب کوتاه، ضمن معرفی یکی از این موارد که یک قالیشویی در داودیه تهران است، به آن می پردازیم.

شعبه قالیشویی داودیه از شعب قالیشویی های ماژیک، نمونه ای از یک قالیشویی خوب نزدیک داودیه است.

هر شخصی با سپردن فرش خود به یک قالیشویی توقع دارد اول از همه فرش به صورت قابل قبولی تمیز شده باشد، هزینه در حداقل ممکن باشد، نحوه برخورد و ارائه خدمات بسیار محترمانه باشد و همچنین، مدت زمان و خوش قولی نیز مطلوب باشد.

شماره تماس ویژه محله داودیه

۰۲۱۲۲۲۸۲۰۲۴

برای ثبت سفارش آنلاین خدمات کلیک کنید

معرفی قالیشویی ماژیک در داودیه :

قالیشویی داودیه ماژیک، یکی از معتبر ترین قالیشویی های تهران است که با لحاظ تمامی اصول مشتری مداری و حفظ کیفیت خدمات در طول سال های زیاد فعالیت خود، توانسته است به این رتبه نائل شود که مشتریان امروز آن را به عنوان یک قالیشویی معتبر، می شناسند.

شهروندان در تمام شهر تهران می توانند با توجه به محدوده ای که هستند یکی از شعب قالیشویی ماژیک را انتخاب نمایند. شعبه قالیشویی در داودیه، نیز، کیفیت، تجهیزات و مهارت را برای خدمات خود یعنی شستشوی فرش، خشکشویی مبلمان، ترمیم و رفوی فرش، لکه گیری، و شور شویی، به کار می گیرد و این خدمات را با بالاترین کیفیت، به شهروندان منطقه داودیه ارائه می دهد.

هزینه های قالیشویی ماژیک طبق تعرفه های صنف قالیشویی می باشد و در حداقل ممکن نگه داشته شده است.

از زمانی که فرش ها از مشتری دریافت می شوند، تا اینکه پس از شستشو مجددا به دست مشتری برسند، حداکثر سه روز زمان می برد.

خوش قولی نیز یکی از موارد اجتناب ناپذیر مشتری مداری است که میزان رضایت مشتریان شعبه قالیشویی در داودیه در رابطه با خوش قولی و تحویل به موقع، بر این مورد صحه می گذارد.

ضمانت خدمات در قالیشویی داودیه ماژیک :

ماژیک، برای کسب رضایت مشتریان و ارائه کیفیت خود در خدمات، از نیروهای بسیار مجرب، حرفه ای و کارآزموده در این قالیشویی ماژیک در داودیه، بهره می گیرد. دستگاه های و لوازم با تکنولوژی روز دنیا را به کار می گیرد و تجربه و تخصص کارشناسان خود را برای تمام مراحل کار شستشوی فرش و مبلمان استفاده می کند.

نتیجه این عوامل کیفیت مطلوبی است که شایسته مشتریان عزیز ماژیک می باشد.

ماژیک همچنین خدمات خود را ضمانت می کند و به مشتریان خود این اطمینان را می دهد که در صورت هر گونه نارضایتی به خوبی پاسخگوی آنان خواهد بود و موارد احتمالی را رفع و یا جبران خواهد کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *