قالیشویی در حسین آباد

قالیشویی در حسین آباد


 قالیشویی در حسین آباد :

قالیشویی در حسین آباد | کارخانه قالیشویی ماژیک، یکی از قدیمی ترین و معتبرترین قالیشویی های تهران است، که با تاسیس یک شعبه قالیشویی در حسین آباد، خدمات با کیفیت خود را به این منطقه نیز آورده است. با وجود این قالیشویی خوب نزدیک حسین آباد، شهروندان این منطقه، می توانند کیفیت را با این قالیشویی معتبر تجربه کنند.

سرعت عملکرد در این قالیشویی، با توجه به بکارگیری دستگاه های اتوماتیک و تجهیزات مدرن بسیار بالاست و با وجود سفارشات زیاد، حداکثر مدتی که شستشوی فرش از زمان انتقال به شعبه قالیشویی حسین آباد، تا تحویل به مشتری، طول می کشد ۷۲ ساعت می باشد.

شماره تماس ویژه محله حسین آباد

۰۲۱۲۲۲۸۲۰۲۴

برای ثبت سفارش آنلاین خدمات در تهران کلیک کنید

خدمات قالیشویی ماژیک در شعبه حسین آباد

خدمات این قالیشویی در حسین آباد، محدود به شستشوی فرش نمی باشد بلکه شستشوی مبلمان، ترمیم فرش و رفوگری و سایر تعمیرات مربوط به فرش را نیز شامل می شود. تمامی این امور توسط نیروهای زبده ای انجام می شود که آموزش و اطلاعات آنها، نتیجه چند دهه تجربه قالیشویی ماژیک می باشد.

فرش ها و مبل ها با استفاده از شوینده های اتوماتیک و پیشرفته و مواد شوینده مرغوب شستشو می شوند. خشک کردن نیز بسته به نوع فرش و همچنین فصل های سال، به بهترین شکل انجام می شود. بعد از شستشوی کامل و خشک کردن، فرش ها به صورت لوله شده کاور می شوند و درب منزل مشتری تحویل داده می شوند.

خدمات رفوگری و بازسازی فرش ها، توسط کارکنان با تجربه و با سابقه قالیشویی ماژیک، به صورت کاملا حرفه ای و با کیفیت بالا انجام می شود. شما می توانید فرش هایی که دچار آسیب هایی همچون سوختگی، بید خوردگی، پاره شدن، و سایر موراد شده اند را به این قالیشویی در حسین آباد، بسپارید.

استادان با تجربه و مهارت قالیشویی ماژیک، به بهترین نحو ممکن فرش را رفو می کنند به طوری که نه تنها صدمه ای که قبلا به فرش وارد شده معلوم نباشد، بلکه ماندگاری بالا هم دارد و قسمت رفو شده مجددا خراب نخواهد شد.

قالیشویی در حسین آباد

سفارش آنلاین قالیشویی ماژیک

برای دریافت خدمات قالیشویی از ماژیک، می توانید علاوه بر تماس تلفنی، به روش اینترنتی هم سفارش خود را برای ماژیک ارسال کنید. برای این کار وارد سایت کارخانه قالیشویی ماژیک شوید و از قسمت سفارش آنلاین، درخواست خود را ثبت کنید.

خوب است بدانید، قالیشویی ماژیک، به سفارشاتی که به صورت آنلاین ثبت می شوند تخفیف های خوبی می دهد. بعد از ثبت درخواست در سایت ماژیک برای درخواست خدمات قالیشویی در حسین آباد، تیم ماژیک جهت هماهنگی با شما تماس می گیرند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *