قالیشویی در جنت آباد

قالیشویی در جنت آباد


قالیشویی در جنت آباد :

کارخانه قالیشویی ماژیک یک قالیشویی مکانیزه است که همه نقاط شهر تهران را با شعبه های خود پوشش داده است. یکی از شعبه های آن، قالیشویی ماژیک شعبه جنت آباد است که شامل یک تیم حرفه ای و دستگاه های پیشرفته برای شستشوی بهتر و سریع تر فرش و مبلمان می باشد.

اگر شما نیز ساکن این منطقه هستید و برای انتخاب یک قالیشویی خوب نزدیک جنت آباد، جستجو می کنید، ادامه مطلب را مطالعه نمایید تا با این قالیشویی بهتر آشنا شوید.

شماره تماس ویژه محله جنت آباد

۰۲۱۲۲۲۸۲۰۲۴

برای ثبت سفارش آنلاین خدمات کلیک کنید

خصوصیات قالیشویی جنت آباد ماژیک :

حفظ سلامت فرش، شستشوی خوب و کامل، و مشتری مداری، جزو اهداف اصلی این قالیشویی ماژیک است.

این شعبه قالیشویی در جنت آباد، توانسته است، همه این موارد را، در سایه داشتن یک تیم خوب و قوی، مدیریت حرفه ای، ماشین آلات و امکانات مورد نیاز، و همچنین تجربه چندین دهه فعالیت در زمینه قالیشویی، به ثمر رسانده و خدمات خود را با بهترین کیفیت به مشتریان ارائه دهد.

ماژیک یک کارخانه بزرگ و پیشرفته است که علاوه بر شعبه قالیشویی جنت آباد، در سایر شعبه های آن نیز، هر گونه عملیاتی، با درجه کیفی بسیار بالا صورت می گیرد.

علاوه بر کیفیت انجام خدمات، سرعت در اجرای سفارشات نیز از خصوصیات این قالیشویی در جنت آباد است که به واسطه داشتن دستگاه های مدرن، به دست آمده است. از زمان دریافت فرش یا موکت از مشتری تا زمان تحویل به وی، حداکثر ۷۲ ساعت طول می کشد.

یکی از دیگر از مواردی که مشتریان قالیشویی ماژیک را بسیار راضی نگه داشته است، هزینه خدمات است که بسیار منصفانه است و مطابق با تعرفه تعیین شده توسط صنف قالیشویی، معین شده است.

قیمت مناسب در کنار سرعت، کیفیت و احترام به مشتری، باعث اعتبار هر چه بیشتر قالیشویی ماژیک شده است و به این طریق این قالیشویی توانسته است همواره رضایت مشتریان خود را حفظ کند.

قالیشویی در جنت آباد

خدمات قالیشویی ماژیک در جنت آباد :

شستشوی انواع فرش، موکت و مبلمان با توجه به نوع آنها که می تواند فرش ماشینی، دستی، گل ابریشمی، تمام ابریشم، و غیره باشد. ماژیک در شعبه قالیشویی ماژیک شعبه جنت آباد نیز، نیروهای متخصص و با مهارت برای انجام این کار را دارد که با کار ترمیم را به نحو بسیار عالی انجام می دهند.

تعمیر و ترمیم فرش هایی که آسیب دیده اند. آسیب های فرش می تواند به دلیل بید خوردگی، پارگی، سوختگی و از بین رفتن بخشی از فرش به دلیل کهنگی باشد.

لکه گیری فرش :  انجام این کار در منزل به راحتی صورت نمی گیرد و مهارت، تخصص و مواد و امکانات خاص خود را می طلبد که قالیشویی ماژیک تمام امکانات مورد نیاز برای این کار را دارد.

خدمات جانبی مثل : اتو کشی، چرم دوزی و سایر موارد مشابه.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *