قالیشویی در جماران

 قالیشویی در جماران


 قالیشویی در جماران

قالیشویی در جماران | شهروندان منطقه جماران که نیازمند یک قالیشویی خوب نزدیک جماران هستند، می توانند با شعبه قالیشویی در جماران از مجموعه قالیشویی های ماژیک، بهترین خدمات قالیشویی و خدمات جانبی مرتبط با آن را دریافت کنند.

کارخانه قالیشویی ماژیک، تجربه و تخصص خود را که حاصل چند دهه فعالیت در زمینه خدمات شستشو و ترمیم و تعمیر انواع فرش می باشد، در خدمت رسانی مردم مناطق مختلف تهران به کار گرفته است. افتتاح یک شعبه قالیشویی در جماران، گستره این خدمات را بیشتر کرده است.

خدمات ماژیک در شعبه قالیشویی جماران همچون سایر شعب آن، به صورت حرفه ای و تخصصی انجام می شود و مراقبت های ویژه از زمان دریافت فرش تا تحویل آن به مشتری، صورت می گیرد.

با تماس یا سفارش آنلاین مشتری، تیم حمل و نقل ماژیک در محل شما حاضر شده و فرش را تحویل می گیرند. در صورتی که فرش دستی داشته باشید که نیاز به ترمیم یا تعمیر داشته باشد کارشناسان تیم ماژیک برای بررسی فرش اعزام می شوند و پس از کارشناسی، مدت زمان مورد نیاز برای تعمیر فرش و همچنین هزینه های آن به مشتری اعلام می شود و در صورت درخواست مشتری، فرش تا محل کارخانه حمل شده و اقدامات لازم روی آن انجام می شود.

شماره تماس ویژه محله جماران

۰۲۱۲۲۲۸۲۰۲۴

برای ثبت سفارش آنلاین خدمات در جماران کلیک کنید

نحوه شستشوی فرش ها در قالیشویی ماژیک :

پس از دریافت فرش ها از مشتری و انتقال به کارخانه قالیشویی، تیم خبره و با تجربه ماژیک دست به کار می شوند. تمام مراحل شستشو تحت نظارت کارشناسان انجام می شود. این مراحل شامل این موارد می باشد:

غبار زدایی فرش ها: در اولین مرحله گرد و غبار فرش که در لابه لای پرزهای فرش فرو رفته است، با کمک دستگاه ها، گرفته می شود. با این کار عمق فرش از گرد و خاک پاک شده و فرش به صورت عمقی تمیز شده و از پوسیدگی آن جلوگیری می شود.

شستشوی فرش: فرش ها با توجه از چه نوع بافت و نخی هستند، با مواد مناسب، و حتی در صورت لزوم بدون مواد شوینده، شسته می شوند. ابتدا فرش در آب خیسانده شده و سپس با کمک مواد شوینده و دستگاه های پیشرفته شسته می شوند.

– آب گیری: پس از شستشوی فرش لازم است آب فرو رفته در بافت فرش تا حد ممکن گرفته شود.

خشک کردن: برای خشک کردن فرش در فصل های آفتابی، از نور خورشید و در فصل های بی آفتاب سال، از دستگاه های خشک کننده استفاده می شود.

– تعمیر و ترمیم فرش: در صورت نیاز به تعمیر فرش، متخصصین این امر در این مرحله این کار را انجام می دهند.

– لوله و بسته بندی فرش: پس از اینکه مراحل شستشوی فرش به طور کامل انجام شد جهت تحویل به مشتری، با دقت لوله شده و با کاور پوشیده می شود. سپس مجددا تحویل تیم حمل و نقل شعبه قالیشویی در جماران، می شود تا درب منزل مشتری تحویل داده شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *