قالیشویی در اوین

قالیشویی در اوین


قالیشویی در اوین :

اگر در منطقه اوین تهران هستید و به دنبال یک قالیشویی در اوین، این مطلب رو مطالعه کنید، چون یک قالیشویی خوب نزدیک اوین به شما معرفی خواهد شد که از انتخاب آن پشیمان نخواهید شد. کارخانه ماژیک، با راه اندازی شعبه قالیشویی در اوین، خدمات کامل و بسیار خوبی به همشهریان در این منطقه ارائه می دهد.

خصوصیات این قالیشویی را در ادامه شرح می دهیم تا دلایل انتخاب آن را بیشتر دریابید.

شماره تماس ویژه محله اوین

۰۲۱۲۲۲۸۲۰۲۴

برای ثبت سفارش آنلاین خدمات در تهران کلیک کنید

امکانات قالیشویی ماژیک شعبه اوین :

قالیشویی ماژیک که از معتبرترین و قدیمی ترین قالیشویی ها می باشد، در هر یک از شعبه های خود از جمله شعبه قالیشویی اوین، از بهترین و بیشترین امکانات، در ارائه خدمات خود استفاده می کند. بخشی از این امکانات شامل ماشین آلات پیشرفته و به روز است که شستشوی فرش را کامل و بسیار بهتر از شستشوی به سبک قدیمی و سنتی انجام می دهند.

همچنین این دستگاه ها، شستشو را سرعت می دهند که نتیجه آن تحویل فوری به مشتری است.

علاوه بر ماشین آلات، مواد شوینده نیز اثر زیادی در شستشوی خوب و موثر فرش ها دارند. در این مورد نیز قالیشویی ماژیک، استفاده از بهترین انواع شوینده ها را در راستای کار خود دارد. زیرا این قالیشویی در اوین، کیفیت خدمات را اصل کار خود می داند و بیش از هر چیز دیگری، رضایت مشتریان برای آن، اهمیت دارد.

بخش مهمی از امکانات و سرمایه هر مجموعه، نیروی انسانی آن است که شاید بتوان بیشترین نقش را در ارائه خدمات خوب و مفید، برای این گروه دانست. نیروی انسانی ماهر، با اخلاق و با مسئولیت، باعث می شوند، تحویل خدمات، به موقع و با صورت مطلوب انجام شود، نحوه برخورد با مشتری به خوبی باشد و جلب نظر مشتریان را در پی داشته باشد.

در قالیشویی ماژیک در شعبه اوین، افراد با مهارت و تخصص، نقش می آفرینند و مشتری مداری و احترام به خواست وی را، جزو مهمترین اصول کار خود می دانند.

قالیشویی در اوین

خدمات قالیشویی ماژیک در شعبه اوین :

پس از اینکه با میزان کیفیت و اعتبار این قالیشویی در اوین آشنا شدید، لازم است بدانید که این قالیشویی چه خدماتی را به شما ارائه می دهد.

همانطور که روشن است، شستشوی قالی و قالیچه اولین و مهمترین بخش فعالیت های این مجموعه می باشد. شستشوی فرش ها به صورت کاملا اختصاصی و به تفکیک نوع آنها انجام می شود. فرش های دستی، ابریشمی، بیجار، تبریز، ترکمن و سایر فرش ها به بهترین نحو مورد نیاز هر کدام، شستشو می شوند. علاوه بر این موارد، شستشوی مبلمان به صورت خشکشویی، در این قالیشویی، نیز صورت می گیرد.

عملیات تکمیلی مثل رفوی فرش های آسیب دیده، که دچار سوختگی، بید خوردگی و یا پارگی شده اند، به وسیله افراد ماهر و با تجربه انجام می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *