قالیشویی در الهیه

قالیشویی در الهیه


قالیشویی در الهیه :

کارخانه قالیشویی ماژیک، در ادامه فعالیت های گسترده خود در شهر تهران و تاسیس شعبه های متعدد در مناطق مختلف این شهر، یک شعبه قالیشویی در الهیه نیز تاسیس کرده است.

این شعبه که به عنوان یک قالیشویی خوب نزدیک الهیه شناخته می شود، تمامی خدمات سایر شعب را به نحو احسن به مردم منطقه ارائه می دهد. با تماس شهروندان و یا ثبت سفارش تلفنی، برای آدرس هایی که در محدوده الهیه هستند.

تیم  قالیشویی مادر الهیه، به آدرس مشتری اعزام می شود و پس از اخذ سفارشات مشتری، آنها را به قالیشویی انتقال می دهد تا عملیات شستشو رو آن اعمال شود.

شماره تماس ویژه محله الهیه

۰۲۱۲۲۲۸۲۰۲۴

برای ثبت سفارش آنلاین خدمات در تهران کلیک کنید

انتخاب یک قالیشویی معتبر :

اگر خواستار این هستید که فرش شما عمر بیشتری بکند، به طور قطع لازم است که در نگهداری آن شرایط مناسب را رعایت کنید. یکی از مواردی که نیاز است که بسیار به آن توجه شود، شستشوی فرش است.

وقتی فرش با حجم زیادی خیس می شود احتمال پاشیدگی بافت فرش، مخلوط شدن رنگ ها، لک شدن، شکسته شدن فرش و یا کشیدگی آن و موارد دیگر وجود دارد. بنابراین هنگام شستشو باید مراقب تمام این موارد بود.

در سبک زندگی های امروزی امکان شستشوی فرش در منزل فراهم نیست و معمولا خانواده ها، این کار را به قالیشویی می سپارند.

قالیشویی ماژیک، با چندین دهه سابقه فعالیت، به همراهی مشتریان خود در این سال ها افتخار می کند و آن را مایه اعتبار خود می داند.

در تمام شعبه های این قالیشویی، فرش ها با دستگاه های پیشرفته و مواد شوینده اختصاصی و با کیفیت شسته می شوند.

قالیشویی در الهیه

مشتری مداری قالیشویی ماژیک :

مجموعه ماژیک، چه در شعبه قالیشویی الهیه و چه در سایر شعبه های خود، محور اصلی خدمات خود را مشتری مداری و رضایت مشتریان در نظر گرفته است و می کوشد تا این مهم در بالاترین سطح خود به دست آید.

در همین راستا، همیشه آماده شنیدن و خواندن نظرات، پیشنهادات و انتقادات مشتریان خود است و همیشه جویای نظر آنها پس از انجام کارشان می باشد.

مشتریان می توانند انتقادات و نظرات خود را در رابطه با این قالیشویی در الهیه، با تماس تلفنی به اطلاع مدیران این شرکت برسانند، و یا اینکه از طریق وب سایت شرکت ماژیک، ثبت کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *