قالیشویی در ازگل

قالیشویی در ازگل


قالیشویی در ازگل :

قالیشویی در ازگل | در طول سال های گذشته، قالیشویی ها در روش کارشان تفاوت هایی ایجاد کرده اند، اما همچنان اصل کار بسیاری از این کارگاه ها، همان سبک سنتی می باشد. در عین حال، کارخانه ماژیک با تاسیس یک قالیشویی در ازگل، یکی از کارگاه های مدرن قالیشویی را به منطقه ازگل تهران آورده است.

دستگاه های اتوماتیک، مواد شوینده با فرمولاسیون پیشرفته و گیاهی، و آموزش تخصصی نیروهای ماژیک در شعبه قالیشویی ازگل، به مشتریان این تضمین را می دهد که با حداقل زمان، بیشترین کیفیت را دریافت کنند.
بر همین مبنا، قالیشویی ماژیک فرش های شما را از زمان دریافت از مشتری تا پایان کار و تحویل به وی، تضمین می کند و در صورت بروز هر گونه آسیب به فرش، قالیشویی پاسخگوی آن می باشد.

شماره تماس ویژه محله ازگل

۰۲۱۲۲۲۸۲۰۲۴

برای ثبت سفارش آنلاین خدمات در ازگل کلیک کنید

شستشوی انواع فرش از نظر نوع بافت و کیفیت:

فرش ها ابتدا به دو دسته کلی دستی و ماشینی تقسیم می شوند که هر کدام خصوصیات خود را از نظر نوع رنگ، نخ و بافت دارد. این خصوصیات تفاوت هایی را ایجاد کرده است که در شستشوی و مراقبت آنها نیز اثر گذار است. هر کدام از دسته ها، شامل انواع مختلفی با کیفیت و ویژگی های متفاوتی از هم، نیز هستند. به طور مثال فرش دستی خود، شامل فرش ابریشمی، فرش های تبریز، فرش بیجار و موارد دیگر می باشد.

کارشناسان فرش این قالیشویی در ازگل، علم و شناخت کامل نسبت به این اجناس و تفاوت ها دارند و برای هر کدام، روال متفاوتی برای شستشو در نظر گرفته اند که با خصوصیات فرش متناسب است و فرش را از هر لحاظ حفظ می کند.

قالیشویی در ازگل

شستشو در فرش های دستی معمولا شامل شور شویی نیز می باشد. ماژیک این کار را با استفاده از مواد گیاهی و بسیار مرغوب انجام می دهد. کیفیت این خدمات در حدی است که بسیاری از تاجران فرش قالی های صادراتی را برای شور شویی به این قالیشویی در ازگل و یا سایر شعب قالیشویی ماژیک می سپارند، و خدمات بسیار با کیفیت دریافت می کنند.

در برخی از فرش ها، استفاده از مواد شوینده چندان مناسب نیست و ترجیح بر این است که قالی بدون هیچ نوع مواد شوینده شستشو شود. فرش ابتدا به صورت کامل خاک گیری می شوند و سپس تنها با آب شستشوی کامل می شوند. در این سبک شستشو نیز فرش کاملا تمیز و شفاف می شود بدون آنکه آسیبی به فرش وارد شود.

بسیاری از شهروندان که به دنبال یک قالیشویی خوب نزدیک ازگل، هستند، قالیشویی ماژیک را انتخاب می کنند، زیرا یکی از قدیمی ترین و با کیفیت ترین های قالیشویی در کل شهر تهران می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *