شستشوی فرش دستبافت

شستشوی فرش دستبافت یکی از مهمترین و حساس ترین نوع خدمات شرکتهای قالیشویی به شما می رود. فرشهای دستبافت بنا بر نوع نخ، نوع بافت و شهر ها و روستاهای بافته شده از حساسیت های خاصی برخوردار هستند که شستشوی آنها نسبت به بافت آنها، جنس نخ آنها و .. متفاوت از یکدیگر می باشد.

شستشوی فرش دستبافت

شستشوی فرش دستبافت دارای مراحل خاص و دقیق می باشد. در این قسمت برای کسب اطلاع بیشتر شما مشتریان از نوع شستشوی فرش های دستبافت در شرکت قالیشویی ماژیک توضیحاتی را به شما ارائه خواهیم کرد. شستشوی فرش دستبافت مراحل مختلفی دارد که در این مقاله سعی داریم که این مراحل را به صورت ساده به شما مشتریان عزیزم توضیح دهیم، مراحل به شرح ذیل می باشد:

۱. کارشناسی و بررسی فرش دستبافت قبل از اقدام به نظافت فرش.

۲. خاک گیری و وکیوم فرش دستبافت.

۳. شستشوی فرش بدون مواد شوینده(فقط با آب، به طوری که فرش شما حدود ۲۰ الی ۳۰ دقیقه در آب خیس میخورد)

۴. شستشوی فرش با مواد شوینده مخصوص گیاهی. (شستشی فرش با شورهای گیاهی و ارگانیک برای جلوگیری از بهم ریختگی رنگ های استفاده شده در نخ فرش)

۵. آبکشی فرش و شستشوی دوباره با شورهای گیاهی.

۶. آبگیری فرش توسط دستگاه های آبگیر لوله ای.

۷. آفتابگیری فرش در فصل های گرم و آفتابی، گرما دهی فرش در فصل های سرد و بارانی.

۸. کارشناسی پس از شستشو.( برسی موارد احتمالی فرش پس از شستشو)

۹. انجام خدمات تکمیلی(طبق درخواست مشتری) از قبیل چرم دوزی، لکه برداری، رنگ برداری و ..

۱۰. اتوکشی و کاورفرش و آماده سازی جهت ارسال

شستشوی فرش دستبافت
شستشوی فرش دستبافت

در مراحل یاد شده کلیه خدمات پس از انجام باید به تایید کارشناس شستشوی فرش های دستبافت رسیده و تایید شده باشند. در غیر اینصورت مراحل دوباره انجام خواهند شد. کارشناس های شستشو بهترین راهنمایی هارا برای شستشو به شویندگان شرکت ما می دهند این راهنمایی مانند انتخاب مواد شوینده مناسب، بررسی کیفیت فرش (اینکه آیا پس از شستشو دچار پارگی و یا تداخل رنگ و کمرنگ شدن نمی شود) بافت فرش، نوع و جنس نخ ها و .. می باشد.

برای شستشوی فرش های دستبافت مارا انتخاب کنید!

شرکت قالیشویی ماژیک با سابقه ای درخشان در صنعت شستشوی فرشهای دسنبافت و صادراتی آمادگی خود را جهت شستشوی فرشهای دستبافت شما مشتریان عزیز اعلام می دارد. شما مشتریان گرامی میتوانید با ثبت سفارش آنلاین(غیر خضوری) و یا تماس با مجموعه قالیشویی ماژیک سفارش خدمات خود را ثبت کنید و منتظر ارائه سرویس از شرکت قالیشویی ماژیک باشید.