شستشوی فرش تبریز

شستشوی فرش تبریز

شرکت های قالیشویی برای شستن فرش ها آنها را به دو دسته کلی ماشینی و دستی تقسیم بندی می کنند.
شستشوی فرش های دستباف و اصیل مانند فرش تبریز مهارت و تجربه خاص خود را می طلبد. برای شستشوی اینگونه از فرش ها باید به نوع بافت، الیاف، میزان آسیب دیدگی فرش و بسیاری از مسایل دیگر توجه نمود.
شستشوی فرش تبریز یکی از خدمات تخصصی شرکت قالیشویی ماژیک تهران است.
این مجموعه با دارا بودن ۶۶ سال سابقه ارزشمند و با در اختیار داشتن نیروی کار با تجربه در کنار خدمات شستشوی فرش به رفوگری، لکه گیری، بازسازی و ترمیم فرش نیز می پردازد.
شستشوی فرش تبریز، ابریشم و دستباف بین سه الی چهار روز به طول خواهد انجامید. این مدت زمان بستگی به سالم بودن یا نبودن فرش دارد.
برای ثبت سفارش خود نیاز به مراجعه حضوری نیست. تنها کافی است سفارش خود را به صورت آنلاین در سایت قالیشویی ماژیک ثبت نمایید و از تخفیفات ما در این زمینه بهره مند شوید.

تیم متخصص

قالیشویی ماژیک همراه با تیمی متخصص و مجرب آماده ارائه کلیه خدمات شستشوی تخصصی فرش تبریز در سراسر تهران با بالاترین کیفیت.

۶۶ سال سابقه

قالیشویی ماژیک همراه با ۶۶ سال سابقه در صنعت قالیشویی کشور با تجربه گرانبها ۶۶ ساله در امر شستشوی فرش دستبافت تبریز در تهران

مواد شوینده گیاهی

قالیشویی ماژیک با استفاده از مواد شوینده و شورهای گیاهی بالاترین کیفیت شستشوی فرش تبریز را در تهران به شما مشتری عزیز ارائه می دهد

سرویس سراسری

قالیشویی ماژیک سرویس دهی و خدمات رسانی کلیه خدمات شستشوی فرش های دستبافت خود را با نهایت سرعت در سراسر تهران ارائه میدهد

خدمات شستشوی فرش تبریز

تبریز از جمله شهرهای ایران است که فرش دستباف آن زبانزد ایران و جهان است. از فرش تبریز به عنوان فرش های ریز بافت با پرز کوتاه نام برده می شود.
فرش های تبریز از الیاف پنبه، پشم و ابریشم بافته می شوند. سبک و نازک هستند و به دلیل نوع بافتی که دارند، دارای طرح سایه و روشن هستند. همین امر باعث عمق بخشیدن به طرح فرش می شود.

  • در این فرش نفیس تار از جنس پنبه است و پود از جنس پشم.
  • فرش تبریز را در ابعاد مختلف و طرح و رنگ های متنوع می توانید بیابید.
  • قالیچه های ابریشمی تبریز در سه طرح و مدل گل ابریشم، تمام ابریشم و چله ابریشم بافته می شوند.
  • در این فرش نیز مانند بسیاری از فرش های دستباف از رنگ های طبیعی برای رنگ کردن الیاف استفاده می شود.
شستشوی حرفه ای فرش تبریز

قالیشویی و مراحل شستشوی فرش تبریز

شستشوی فرش تبریز همانند سایر فرش های دستباف در قالیشویی ماژیک در ابتدا با بررسی فرش انجام می شود. در این مرحله میزان و نوع آسیب بررسی خواهد شد و پس از رفع آن با توجه به جنس و ضخامت فرش، مرحله غبارگیری به وسیله دستگاههای مکانیکی و یا جارو های دستی انجام می شود.
مراحل شستشوی فرش تبریز در قالیشویی ماژیک را به طور خلاصه می توان اینگونه شرح داد:

در نخستین مرحله شستشوی فرش تبریز، حدود ۲۰ الی ۳۰ دقیقه فرش در آب خیس می خورد. از آنجا که تثبیت رنگ فرش یکی از مهمترین نکات در شستشوی آن است. استفاده از مواد شوینده مخصوص گیاهی مورد توجه کارشناسان ما قرار میگیرد.

استفاده از شورهای گیاهی و ارگانیک باعث می شود تا رنگ ها تداخلی با هم نداشته باشند.
در مرحله آبکشی نیز به منظور نتیجه بهتر از شورهای گیاهی استفاده شده و سپس مرحله آبگیری به صورت مکانیزه بوسیله دستگاه های آبگیر لوله ایی انجام می شود.
مرحله آبگیری بوسیله دستگاه امکان ماندن آب اضافه در فرش را به طور قابل توجهی کاهش می دهد. وجود آب اضافی در فرش باعث زردی و پوسیدگی آن خواهد شد.

ساکن کدام منطقه تهران هستید؟

فرقی نمی‌کند! کارخانه قالیشویی ماژیک با ناوگانی گسترده سراسر تهران را در سریع ترین زمان ممکن پوشش داده و آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی و شستشوی تخصصی فرش دست‌بافت در سراسر تهران می باشد.

شستشوی فرش دستبافت تبریز

مرحله آخر شستشوی فرش تبریز خشک کردن است. اگر هوا گرم باشد با استفاده از نور خورشید فرش ها به طور کامل خشک خواهند شد و در فصل های سرد از سیستم گرمادهی برای این منظوراستفاده می شود.
در نهایت فرش ارزشمند شما اتو شده، کاور می شود و با خودروهای مناسب به محل مورد نظر ارسال خواهد شد.
کلیه مراحل شستشوی فرش تبریز زیر نظر کارشناس قالیشویی ماژیک انجام خواهد شد و در صورت مشاهده هر نوع عیب و ایرادی مراحل کار دوباره انجام می شود.

قالیشویی و ترمیم فرش تبریز

نیاز به خدمات قالیشویی تنها به شستن قالی و قالیچه ختم نمی شود. گاهی اوقات قسمت هایی از این کالای با ارزش به دلیل شرایط بد نگهداری آسیب می بیند.
این آسیب می تواند پارگی، پوسیدگی، سوختگی و انواع لکه باشد. با انتخاب یک قالیشویی معتبر مطمئن خواهید شد که فرش نفیس و ارزشمند شما مورد ترمیم و بازسازی موثر قرار خواهد گرفت.

اعتبار شرکت قالیشویی ماژیک، بر اساس رضایت مشتریان خود است. این شرکت یک کارخانه اختصاصی قالیشویی است که با بهره گیری از ماشین آلات به روز و پیشرفته در امر شستشو، آبگیری و خشک کردن فرش، بهترین خدمات قالیشویی را در سراسر تهران به صورت تضمینی ارائه می دهد.