شستشوی تخصصی فرش دستبافت بیجار

شستشوی فرش بیجار | کارخانه قالیشویی ماژیک ارائه دهنده خدمات تخصصی فرش دستبافت با نیروی کار متخصص در امر شستشوی فرش های دستبافت از جمله فرش بیجار. قالیشویی ماژیک بیش از ۴۰ سال فرشهای دستبافت صادراتی بزرگترین تاجران فرش دستبافت کشور را شور شویی کرده و روانه بازارهای بین المللی کرده است، از این رو کیفیت خدمات شستشوی فرش دستباقت بیجار قالیشویی ماژیک را نیروی کار متخصص ما و مجموعه قالیشویی ماژیک به صورت صد درصد ضمانت می‌کند.

شستشوی فرش بیجار خود را به ما بسپارید

با سابقه ای درخشان و تیمی حرفه ای آماده ارائه خدمات شستشو، لکه برداری ترمیم و کلیه فعالیت های نظافتی و ترمیم فرش بیجار هستیم. سرویس های خدمات اعلاء شویی و شور شویی های گیاهی فرش دستبافت قالیشویی ماژیک در سراسر تهران آماده جمع آوری و انتقال فرشهای دستبافت بیجار شما به کارخانه می باشند. برای سفارش خدمات شورشویی و ترمیم فرش دستبافت بیجار با شماره های ما تماس بگیرید یا فرم سفارش آنلاین خدمات را پر کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

شستشوی فرش بیجار در کوتاه ترین زمان

قالیشویی ماژیک با بهره مندی از ماشین آلات تمام اتوماتیک، توانایی ارائه سریعترین شستشوی انواع فرش های ماشینی، تزیینی و دستبافت را دارد.
مراحل شستشو، آبکشی و خشک کردن فرش به صورت تضمینی تنها در مدت زمان ۴۸ تا ۷۲ ساعت در سراسر تهران انجام خواهد شد.
یکی از خدماتی که در این قالیشویی به مشتریان ارائه می شود شستشوی فرش بیجار است. فرش بیجار را شاید با نان گروس نیز شنیده باشید.

فرش بیجار را بیشتر بشناسید

یکی از اصیل ترین فرش های دستباف ایران در مرکز شهر گروس یعنی بیجار بافته می شود. طراحان برجسته فرش اصیل ایرانی را می توانید در این شهر بیابید که از آن جمله می توان به زنده یاد اصغر الله مرادی اشاره کرد.
اگر به فرش و فرشبافی علاقه داشته باشید حتما می دانید که فرش بیجار به دلیل تراکم و فشردگی بافت به دوام و ماندگاری بالا مشهور است، از این رو شستشوی آن باید توسط یک تیم متخصص و با تجربه در قالیشویی انجام شود.
تراکم این فرش به حدی است که نمی توان آن را تا کرد و باید به صورت لول آن را جمع نمود، به همین دلیل هرجا فرش لول شنیدید احتمالا با فرش اصیل بیجار روبرو خواهید شد.
در بافت این فرش از تار و پودهای پشمی استفاده می شود ، همین کافی است تا سنگینی آن را درک کنید.

رنگ های بکار رفته در فرش گروس آنقدر شاد و هیجان انگیز است که بی اختیار لبخندی از رضایت بر لب می نشیند. رنگ هایی که طبیعت و انرژی کردستان را در ذهن تداعی می کند.
شستشوی فرش بیجار خود را به بهترین قالیشویی تهران بسپارید تا نقش و نگارهای آن همان طراوت و شادابی اولیه را داشته باشند.
برای شستشوی اینگونه از فرش ها باید از مواد شوینده خاصی استفاده کرد تا منجر به تثبیت رنگ فرش شده و از تداخل رنگی جلوگیری شود.
برای شستشوی فرش بیجار میتوانید به صورت آنلاین سفارش خود را در قالیشویی ماژیک ثبت کنید. در این قالیشویی شستشوی فرش بیجار از روش اعلا شویی انجام می شود و استاد کار قالیشویی بر روند شستشوی فرش نظارت دارد تا آسیبی به آن نرسد.

ساکن کدام منطقه تهران هستید؟

فرقی نمی‌کند! کارخانه قالیشویی ماژیک با ناوگانی گسترده سراسر تهران را در سریع ترین زمان ممکن پوشش داده و آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی و شستشوی تخصصی فرش دست‌بافت در سراسر تهران می باشد.

اعلاشویی فرش بیجار در قالیشویی ماژیک تهران

در قالیشویی، هر فرشی با توجه به خصوصیات و ویژگی هایی که دارد مورد شستشو قرار می گیرد. برای شستشوی فرش های نفیس از اصطلاح اعلاشویی استفاده می شود.
فرق بین اعلا شویی و شستشوی معمولی در نوع مواد شوینده آن است. معمولا برای فرش های نفیس از مایع شوینده مانند شامپو استفاده می شود و برای تثبیت رنگ آن از ماده ایی به نام هیدروکسید سدیم بهره می برند تا هنگام شستشو تداخل رنگ ایجاد نشود.
در فرش های دستباف از الیاف و رنگ طبیعی استفاده شده و به همین دلیل در قالیشویی ها به نوع شستشوی آنها بیشتر دقت می شود.
در اعلا شویی، معمولا فرش دو بار شسته شده و کارگران قالیشویی سعی می کنند تا آنجا که ممکن است مراحل سفید شویی و لکه برداری فرش را با کیفیت انجام دهند.

مراحل شستشوی فرش بیجار

بازرسی اولین مرحله شستشوی فرش بیجار در قالیشویی است. در این مرحله فرش از نظر وجود لکه، پارگی، سوختگی و پوسیدگی مورد بررسی قرار می گیرد، حتی به نوع بافت ریشه های فرش توجه می شود تا حین شستشو از هم جدا نشوند.
قبل از شستشو، غبارگیری فرش را داریم. در این مرحله با توجه به جنس فرش از دستگاه های مکانیکی، جارو دستی و یا حتی چوب زنی استفاده می شود.
در هنگام غبارگیری به ضخامت فرش، فرسودگی و یا وجود پارگی در آن دقت می شود.
رفوکاری و لکه گیری از دیگر خدماتی است که توسط شرکت قالیشویی ارائه می شود. این خدمات قبل از شستشوی فرش انجام می پذیرد.
برای از بین بردن لکه، توجه به دو نکته اهمیت دارد: نوع لکه و زمان ایجاد آن.

  • هر چقدر لکه تازه تر باشد به همان میزان از بین بردن آن راحت تر است.
  • با تشخیص نوع لکه، از حلال مخصوص آن استفاده می شود تا با از بین بردن آن آسیبی به فرش وارد نشود.

پس از این مراحل شستشوی فرش آغاز خواهد شد. در شستشوی فرش های اعلا از دمای معمولی آب استفاده می شود.
آبکشی فرشی دستبافت باید به درستی انجام شود، چنانچه در این کار سهل انگاری شود آب در انتهای فرش جمع شده و در نتیجه باعث پوسیدگی و زردی می شود. چنانچه به هر علتی پس از شستشو، فرش دچار کجی شد، دارکش های باتجربه قالیشویی اقدام به دارکشی فرش می کنند تا کجی فرش اصلاح شود.

شستشوی فرش بیجار

مشاهده سایر خدمات قالیشویی ماژیک

قالیشویی در زعفرانیه
شستشوی فرش دستبافت
شستشوی فرش ابریشم
شستشوی فرش ابریشم
شستشوی فرش تبریز
شستشوی فرش تبریز
قالیشویی در فرشته
لکه برداری فرش دستبافت