شستشو تخصصی فرش ابریشم

خدمات قالیشویی ماژیک

شستشوی فرش ابریشم یکی از تخصصی ترین فعالیت‌های یک قالیشویی معتبر و مجاز می‌باشد که هر شرکتی از عهده شستشوی حرفه ای آن بر نمی‌آید، قالیشویی ماژیک تهران به پشتوانه‌ی تجربه گران‌بهای خود در حوزه خدمات شسشتو و ترمیم فرش این اطمینان را به شما مشتریان گرامی می‌دهد که فرش ابریشم شما با بالاترین کیفیت و مواد شوینده ارگانیک گیاهی در این مجموعه شستشو خواهد شد.

بالاترین کیفیت شستشو

شستشوی فرش ابریشم در قالیشویی تهران

مهارت پرسنل قالیشویی و تجهیزات آن از جمله فاکتور هایی است که اعتماد مشتری و اعتبار شرکت قالیشویی را در پی خواهد شد.
شستن فرش، قالی و قالیچه محدود به آب و مواد شوینده نمی شود.
فرش ها با توجه به نوع بافت و الیافی که دارند در نگهداری و شستشو کاملا متفاوت از هم هستند.
فرش ابریشمی از آن دست فرش های دستبافی و ارزشمندی است که اگر بخواهید آن را در منزل بشویید، علاوه بر زور بازو نیاز به اطلاعات و دانش هم دارید و اگر بخواهید به شرکت قالیشویی واگذار کنید نیاز به اعتبار و اطمینان دارید.
قالیشویی تهران ماژیک با بهره مندی از ماشین آلات به روز و پرسنل با تجربه و از همه مهمتر رضایت مشتریان خود، با اعتبار و اطمینان کافی شستشوی فرش ابریشمی را با بالاترین درجه کیفی انجام خواهد داد.
الیافی که در بافت فرش ابریشمی استفاده می شود به گونه ایی است از هر زاویه دیدی طیف رنگی متفاوتی را مشاهده خواهید کرد.

مشتریان عزیز می توانید با استفاده از فرم سفارش آنلاین برای هرکدام از خدمات شستشوی فرش و ترمیم و باز سازی فرش طبق نظر کارشناس مجموعه از تخفیف های شگفت انگیز بهره مند شوید. برای اینکار کافی است بر روی لینک سفارش آنلاین خدمات کلیک کنید و جزئیات سفارش خود را به صورت دقیق ثبت کنید و منتظر تماس همکاران ما باشید!
با ثبت سفارش آنلاین تمام مراحل را به ما بسپارید و منتظر هماهنگی های لازم با سرویس کاران و کارشناسان ما باشید.

شستشوی فرش ابریشم
شستشوی فرش ابریشم

ماشین آلات پیشرفته

شوینده های ارگانیک

کارخانه اختصاصی

خدمات با کیفیت

موثر و بدون آسیب

مواد شوینده مخصوص فرش های ابریشم

 

زمانی که به فکر شستشوی فرش ابریشم می افتید اولین سوال و تاکید شما این خواهد بود که فرش تمیز شود بدون اینکه آسیبی به بافت و زیبایی آن وارد شود. زمانی که ضمانت قالیشویی را در این زمینه دریافت می کنید، با خیالی راحت تر فرش ابریشمی خود را به آب، مواد شوینده و قالیشویی می سپارید. باید بدانید که در قالیشویی ها برای شستشوی فرش ابریشمی از مواد شوینده خاص استفاده می شود. از آنجا که بافت این فرش از نخ های خاص و ظریف است، در برابر مواد شیمیایی بسیار حساس بوده و ممکن است دچار آسیب شود. شستشوی فرش ابریشمی با استفاده از مواد شوینده ایی که دارای خاصیت اسیدی و قلیایی است منجر به آسیب الیاف و رنگ فرش می شود. قالیشویی ماژیک تهران این اطمینان را به شما می دهد که با مناسب ترین مواد شوینده اقدام به شستشوی فرش ابریشمی می نماید تا در نهایت پاکیزگی از زیبایی و شفافیت آن کاسته نشود.

چگونگی شستشوی فرش ابریشم در قالیشویی ماژیک تهران

فرش های ابریشمی دارای انواع مختلفی هستند که هریک با توجه به خصوصیاتی که دارند مورد شستشو قرار می گیرند. از انواع مختلف فرش ابریشم می توان به این موارد اشاره کرد. فرش چله ابریشم، کرک ابریشم و گل ابریشم.
برای شستن فرش ابریشم در ابتدا سعی می شود گرد و غبار آن با جاروبرقی گرفته شود. برای این کار از برس استفاده نمی شود. چون یک قالیشویی معتبر و با تجربه به خوبی می داند که فرش ابریشم در برابر سایش حساس است و ممکن است الیاف ابریشمی آن از بین بروند.استفاده از جاروهای دستی برای این منظور نیز مناسب است.برای شستشوی فرش ابریشم از آب سرد استفاده می شود. این فرش های نفیس در برابر گرما بسیار حساس هستند و بلافاصله تغییر شکل می دهند.

از جمله نگرانی هایی که در مورد شستشوی فرش ابریشم وجود دارد، تغییر رنگ آن است. برای منظور از ماده ایی بنام هیدروسولفید سدیم استفاده می شود. از این ماده باید به میزان مناسب استفاده نمود تا به فرش آسیبی وارد نشود. این ماده به تثبیت رنگ فرش کمک می کند.فرش های ابریشم بلافاصله پس از شستشو باید با ترفند های خاص قالیشویی آبکشی شده و در مجاورت نور خورشید قرار گرفته تا خشک شوند.
فرش های ابریشمی پس از شستشو لوله نمی شوند چون امکان تداخل رنگ ها وجود دارد.در برخی از موارد پس از شستشوی فرش ابریشم سطح فرش زبر می شود.
برای رفع این مشکل از سنگ پا استفاده می کنند و آن را در جهت خواب فرش بر روی الیاف آن می کشند.قالیشویی ماژیک تهران با برخورداری از تجهیزات به روز، پرسنل متعهد و تجربه ۶۶ ساله خود شستشوی فرش ابریشم را با بالاترین کیفیت انجام خواهد داد.

شستشوی فرش ابریشم در قالیشویی تهران

  • الیاف این فرش ظریف و حساس است و با کوچکترین گرمایی آسیب می بیند. از این رو شستشوی آن نیاز به مهارت و آگاهی دارد.
  • الیاف فرش ابریشمی رنگ طبیعی دارد و از این رو امکان دارد، هنگام شستشو رنگ پس دهد و ممکن است در نهایت با رنگ پریدگی فرش مواجه شوید.
  • برای شستشوی فرش های ماشینی در ابتدا آنها را خیس می کنند در حالی که در فرش های ابریشمی این کار باعث تداخل رنگ ها می شود.
  • برای شستشوی فرش ابریشمی حتما باید به سراغ قالیشویی بروید که زبان فرش ابریشمی را می فهمد و از ظرافت های آن آگاه است.
  • رضایت مشتریان قالیشویی ماژیک تهران، ما را اینگونه معرفی کرده است