پرتکرارترین سوالات شما

پاسخ متخصصین ماژیک به پرتکرار ترین سوالات شما عزیران

سوالات متداول

و پاسخ ها

چقدر زمان میبره فرشهارو تحویل بدین؟

شستشوی فرشها دارای مراحل خاصی هست که بسته به جنس و نوع فرش متفاوت هست. اگر فرش فقط نیاز به شستشو داشته باشد میتوان زمان تقریبی برای فرشها ماشینی را بین دو الی سه روز و فرشهای دستبافت و ابریشم بین زمان سه الی چهار روز اعلام کرد.

 

قیمت شستشوی فرش چقدر است؟

از آنجایی که قالیشویی ماژیک زیر نظر اتحادیه قالیشویی تهران می باشد کلیه خدمات این مجموعه زیر نظر اتحادیه قالیشویی تهران می باشد. شستشوی فرشهای دستبافت معمولی، ابریشم و .. پس از مشاهده متخصص قیمت گذاری می شود و قیمت طبق توافق شرکت و مشتری اعلام می شود.

تحویل فرشها به چه صورتی هست؟
فرش ها پس از شستشو، ترمیم و یا تعمیر با هماهنگی های لازم به شما مشتری عزیز در تاریخی مقرر لول شده همراه با کاور تحویل شما میگردد.
برای شستشوی فرش از چه موادی استفاده میکنید؟

مواد شستشوی فرش ها بسته به نوع فرش و جنس آنها می باشد برای فرشها ماشینی و شستشوی معمولی از ترکیب تاید و سود استفاده می شود. برای اعلاء شویی فرشهای دستبافت شورها و دوا های گیاهی می باشد که بسته به جنس فرش متفاوت است.

شستشوی فرش در محل هم انجام میدید؟

شستشوی فرش در محل به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود. این نوع شستشوی به صورت خشکشویی محل می باشد که فقط سطح روی فرش شستشو می شود و گرد و غبار داخل فرش داخل فرش می ماند و این موضوع باعث می شود که فرش به مرور زمان آسیب دیده و ریشه آن از بین برود.

اگر فرشها در هنگام شستشو خراب شوند تکلیف چیست؟

کارخانه قالیشویی ماژیک دارای سابقه طولانی مدتی در امر شستشوی فرش می باشد و خرابی هیچ معنی در این مجموعه نداشته و ندارد. فرش ها قبل از شستشو کارشناسی می شوند و هر فرش با استناد و مشاهده کارشناس با مواد و دستگاه مخصوصی شستشو می شود. و ایراد احتمالی را به صفر رسانده ایم.

یک فرش دستبافت دارم که نیاز به تعمیرات دارد مراحل انجام خدمات به چه صورتی هست؟

تعمیرات فرش های دستبافت توسط متخصصین انجام می شود. پس از هماهنگی های لازم کارشناس ما به منزل شما اعزام می شود و پس از بررسی و مشاهدات قیمت و زمان تعمیر فرش به شما اعلام می شود تا در صورت رضایت شما اقدام به تعمیرات فرش شما میکنیم. زمان تقریبی هم بستگی به سطح خرابی در فرش شما دارد که متقابلاً اعلام خواهد شد.

قیمت تعمیرات فرش چقدر است؟

قیمت گذاری تعمیرات و بازسازی فرش قبل از مشاهده فرش و کارشناسی خرابی کاملا امری غیر ممکن است. فرشها باید زیر نظر کارشناس ترمیم مشاهده شوند و قیمت گذاری و زمان بندی برای تعمیر داده شوند.

از ما بپرسید

جوابتان را پیدا نکردید؟ اینجا از ما بپرسید!

اگر در قسمت بالا پاسخ سوال خودتان را پیدا نکردید می توانید در این قسمت سوال خود را از ما بپرسید. ما در سریعترین زمان ممکن جواب شما را در این قسمت منتشر خواهیم کرد. با پرسش سوالهای خود مشتریان دیگر را در رسیدن به پاسخ سوالهایی که در ذهنشان دارند کمک کنید. همین الآن سوال خودتون را با استفاده از فرم روبرو با کارشناسان ما مطرح کنید.