درباره ما

درباره قالیشویی ماژیک تهران

قالیشویی ماژیک اولین قالیشویی در ایران!
قالیشویی ماژیک در سال ۱۳۳۱ با هدف ارائه بهترین خدمات قالیشویی نظیر شستشوی انواع فرش ، رفوگری، رفع بیدخوردگی، ریشه بافی، رنگبرداری، لکه برداری و … تاسیس شد.
فرش های شما از زمان انتقال به کارخانه قالیشویی ماژیک تا اتمام شست و شو، در صورت ایجاد هرگونه ایراد تحت گارانتی بوده و قالیشویی پاسخگوی شماست.

قالیشویی ماژیک شعبه دیگری ندارد!
قالیشویی ماژیک آماده همکاری با مساجد حسینه ها، تکایا، نمازخانه ادارات واماکن دولتی میباشد.  

دیدگاه ما

شرکت قالیشویی ماژیک با دیدگاه “کیفیت و رضایت مشتری راز ماندگاری ما است” همیشه به فکر بالاترین کیفیت خدمات به مشتریان بوده و راز ماندگاری ۶۶ ساله این کارخانه همراه کسب رضایت مشتریان بوده است.

هدف ما

هر شرکت معتبری در هر صنعتی که باشد باید اهداف مهمی در برنامه کاری خود داشته باشد. کارخانه قالیشویی ماژیک با کارخانه ای مجهز در حومه تهران همواره هدف ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و جلب رضایت مشتری داشته است.

کیفیت خدمات ما از دید مشتریان

مشتریان قالیشویی ماژیک با شرکت در نظر سنجی های این شرکت اقدام به اعلام نظرات خود در رابطه با خدمات قالیشویی ماژیک کرده اند که در این بخش چکیده ای از این نظرات را مشاهده می کنید.

کیفیت خدمات قالیشویی ماژیک
۰
قیمت و فاکتور طبق اتحادیه قالیشویی
۰
کیفیت سرویس دهی
۰
برخورد پرسنل و خوش قولی مجموعه
۰

برخی از مشتریان سازمانی ما

تاریخچه تاسیس و اهداف مجموعه

تاریخچه کارخانه

کارخانه قالیشویی ماژیک در تیر ماه سال ۱۳۳۱ تاسیس شد و در همان ابتدای فعالیت خود بیشتر درصد شستشوی فرشهای صادراتی ایران را با بالاترین کیفیت ارادئه داده است. 

استخدام ترمیم کاران و بافندگان حرفه ای فرش از همان ابتدا یکی از بزرگترین اهداف این شرکت بوده است. به همین دلیل قالیشویی ماژیک همیشه به عنوان بزرگترین و بهترین شرکت و مجموعه برای ارائه خدمات تعمیر و ترمیم انواع فرشهای دستبافت بوده است. برند ماژیک همیشه به عنوان بهترین و با کیفیت ترین ارائه دهنده خدمات قالیشویی در کشور شناخته شده است.

۰۸تیر۱۳۳۱

تاسیس کارخانه

کارخانه قالیشویی ماژیک در سال ۱۳۳۱ در شهر احمد آباد مستوفی تاسیس گردیده است.

۲۵مرداد۱۳۳۱

اخذ مجوز فعالیت

کمتر از یک ماه پس از تاسیس شرکت مراحل اخذ مجوز فعالیت انجام شد و در کمتر از یک ماه مجوز خدمات شرکت صادر شد.

۱۸شهریور۱۳۳۲

ثبت برند قالیشویی ماژیک

یک سال پس از فعالیت و جذب مشتری شرکت قالیشویی ماژیک اقدام به ثبت برند خود در صنعت قالیشویی نموده است.