خدمات قالیشویی ماژیک

کارخانه قالیشویی ماژیک تاسیس سال ۱۳۳۱ بعنوان اولین کارخانه قالیشویی تاسیس شده در کشور، همواره در تلاش بوده تا دامنه خدمات خود را گسترش، و کیفیت خدمات را افزایش دهد. این مجموعه به صورت کاملا حرفه ای ارائه دهنده خدمات شستشوی انواع فرش از جمله: شستشوی فرش دستبافت، شستشوی فرش ماشینی، شستشوی فرش های خارجی و صادراتی، خدمات ترمیم و بازسازی انواع فرش از جمله: رفوگری، رفع سوختگی، رفع پارگی، رفع بید خوردگی و … را به صورت کاملا حرفه‌ای توسط استادان با تجربه ارائه می‌دهد. همین امروز شما هم به جمع مشتریان خوشحال قالیشویی ماژیک بپیوندید.

شستشوی فرش ماشینی

کارخانه قالیشویی ماژیک تهران دارای سابقه ای  طولانی در صنعت فرش تهران دارای تجربیاتی گران بها در کلیه خدمات شستشوی فرش می باشد. شستشوی تخصصی انواع فرشهای دستبافت، ابریشم، تبریز، کاشان و غیره و کلیه فرشهای ماشینی یکی از تخصصات این مجموعه در ارائه خدمات به مشتریان است.

اطلاعات بیشتر
شستشوی فرش
ترمیم و بازسازی فرش

خدمات ترمیم و باز سازی فرش یکی از مهمترین و تخصصی ترین نوع خدمات برای افزایش عمر و ماندگاری بالای آن می باشد. قالیشویی ماژیک با استفاده از استادکارن و متخصصان با تجربه آماده ارائه ی کلیه خدمات تعمیراتی انواع فرشهای دستبافت از جمله رفوگری، رفع سوختگی و بیدخوردگی و .. می باشد.

اطلاعات بیشتر
ترمیم فرش
شستشوی فرش دستبافت

کارخانه قالیشویی ماژیک با استفاده از تجربه ۶۶ خود در صنعت شستشوی یک شرکت مورد اعتماد برای شستشوی فرشهای دستبافت صادراتی تاجران کشور می باشد که آماده ارائه کلیه خدمات شستشوی تخصصی فرشهای دستبافت تمام ابریشم گل ابریشم، تبریز، بیجار و .. می باشد.

اطلاعات بیشتر
شستشوی فرش دستبافت