قالیشویی در کامرانیه

قالیشویی در کامرانیه


قالیشویی در کامرانیه

قالیشویی در کامرانیه | ساکنین محترم محلۀ کامرانیه اگر به دنبال قالیشویی نزدیک کامرانیه هستید به شما مژده افتتاح قالیشویی کامرانیه را می دهیم. قالیشویی کامرانیه ماژیک از شعب قالیشویی معتبر ماژیک است. قالیشویی ماژیک با ۶۷ سال سابقۀ درخشان و بیش از ده شعبه در سراسر نقاط تهران از امروز آماده دریافت سفارشات شما می باشد. این قالیشویی در سال ۱۳۳۱ فعالیت خود را آغاز کرد و امروز به مدد اعتماد شما مشتریان عزیز توانسته است کار خود را در همه جای شهر تهران گسترش دهد. بهترین قالیشویی در کامرانیه، یکی از شعب قالیشویی ماژیک افتتاح شد.

شماره تماس ویژه محله کامرانیه

۰۲۱۲۲۲۸۲۰۲۴

برای ثبت سفارش آنلاین خدمات در کامرانیه کلیک کنید

قالیشویی در کامرانیه :

امروزه شستشوی فرشها تبدیل به یک کار تخصصی شده است. انواع فرشها که در رنگ ها و طرح های مختلف ارائه میشوند و هر کدام خواص خود را دارند و باید به شکل خاصی شستشو شوند. ما در قالیشویی کامرانیه ماژیک این اطمینان را به شما میدهیم که فرش های شما با آخرین تکنیک های توصیه شده از سوی متخصصین فرش و بافندگان فرش شستشو خواهند شد.
قالیشویی معتبر کامرانیه که از شعب قالیشویی ماژیک است به داشتن کارگرانی متبهر و با تجربه در زمینۀ شستشوی فرش می بالد. قالیشویی ماژیک توانسته است با جلب اعتماد مشتریان با اشخاص حقوقی بسیاری قرارداد ببندد. از جمله مشتریان حقوقی چند سالۀ قالیشویی ماژیک نمازخانههای دانشگاه تهران و دانشگاه شهید بهشتی، شرکت های همراه اول و ایرانسل و بیت مقام معظم رهبری هستند. همچنین تاجران بزرگ فرش با اعتماد به قالیشویی ماژیک از خدمات ما استفاده می کنند.

انواع خدمات قالیشویی کامرانیه ماژیک

خدمات قالیشویی کامرانیه ماژیک در دو بخش ارائه می شوند. ساده ترین نوع خدمات ما شستشوی فرش های شماست که البته این کار با مهارت و تجربۀ ما باعث می شود تا فرش های شما برای مدت طولانی سلامت بمانند و کیفیت رنگ و بافت آن ها حفظ شود. شستشوی به موقع و مداوم فرش ها علاوه بر اینکه نظافت و پاکیزگی منزل شما را حفظ می کند در بالا بردن عمر فرش بسیار موثر است. گرد و غباری که به تار و پود فرش رخنه می کند باعث پوسیدگی و از بین رفتن فرش می شود.

دومین نوع از خدمات ما لکه بری از فرش های شماست. در قالیشویی کامرانیه، ابتدا کارشناسان نوع لکه ها را مشخص می کنند و با توجه به نوع لکه اعم از شیمیایی یا طبیعی محلول مورد نیاز برای از بین بردن لکه را تهیه می کنند. عملیات لکه بری بسیار مهم است. اگر شما از مواد مضر استفاده کنید، پاک شدن لکه فرش به قیمت از دست رفتن کیفیت و حتی پوسیدگی و پارگی فرش تمام می شود. پس بهتر است که حتما این کار را به یک متخصص بسپارید.

از خدمات دیگر قالیشویی کامرانیه ماژیک، ترمیم و تعمیر پوسیدگی، سوختگی، پارگی و بیدزدگی فرش است. در این مرحله نیز فرش شما به گونه ای تعمیر خواهد شد که به هیچ عنوان تفاوتی میان قسمت تعمیر شده و سایر قسمت ها وجود نداشته باشد.

برای گرفتن اطلاعات بیشتر شما می توانید با شماره تلفن قالیشویی کامرانیه ماژیک تماس بگیرید.

با افتتاح قالیشویی نزدیک کامرانیه خدمات ما با بیشترین سرعت به شما ارائه خواهد شد. شما بهترین قالیشویی در کامرانیه را در کنار خود دارید تا نظافت را به منازل شما هدیه دهد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *