قالیشویی در اختیاریه

قالیشویی در اختیاریه


قالیشویی در اختیاریه

قالیشویی در اختیاریه | با افتتاح قالیشویی اختیاریۀ ماژیک یک قالیشویی معتبر تهران که از سال ۱۳۳۱ شروع به کار کرده و امروز ۶۶ سال سابقۀ کار درخشان را دارد، همسایۀ شما اهالی محترم اختیاریه گردید. قالیشویی اختیاریه ماژیک با داشتن تخصص در زمینۀ شستشوی فرش های دستباف و ماشینی و همچنین ترمیم و رفو، خدمات بی نظیری را به شما ارائه خواهد داد. اگر شما هم مانند بسیاری از شهروندان کلان شهرها نمی توانید خودتان در منزل قالیشویی کنید و یا به دلیل نداشتن تخصص کافی نگران از بین رفتن فرش هایتان هستید ما به شما اطمینان می دهیم که قالیشویی ماژیک بهترین خدمات را به کمک وسایل و تجهیزات پیشرفته و مواد بی ضرر به شما ارائه خواهد داد.

شماره تماس ویژه محله اختیاریه

۰۲۱۲۲۲۸۲۰۲۴

برای ثبت سفارش آنلاین خدمات در اختیاریه کلیک کنید

قالیشویی در اختیاریه

امروزه فرش به یک کالای ضروری در خانه ها تبدیل شده است. ذوق و هنر ما ایرانیان در کنار قدمت این صنعت در کشور عزیزمان باعث شده تا فرش نه تنها یک وسیله برای برطرف کردن نیازهای زندگیمان باشد بلکه نشان دهندۀ ذوق و سلیقۀ ساکنین و دارندگان آن نیز هست. به همین دلیل اکثر ما ایرانیان نسبت به فرش هایمان تعصب داریم و چه بسا فرش های قدیمی مان را ارزشمندتر بدانیم. قالیشویی اختیاریۀ ماژیک به این حساسیت هموطنان عزیزمان آگاهی دارد و این امکان را برایتان فراهم کرده تا علاوه بر بهترین قالیشویی از سایر خدمات مثل تعمیر و نگهداری ویژه و ترمیم نیز برخوردار شوید.

مراحل شستشوی قالی در قالیشویی اختیاریه ماژیک

فرش های شما در سه مرحله در کارخانۀ قالیشویی ماژیک شسته می شوند. ابتدا در صورت درخواست مشتری و تشخیص کارشناس مربوطه در مورد لکه بری، با مواد بدون ضرر برای کیفیت و سلامتی فرش، لکه برداری شروع می شود. تشخیص نوع لکه و حلال آن به عهدۀ یک تیم متخصص است که با بازبینی فرش و مشاهدۀ لکه ها، لکه هایی مثل لکۀ قهوه، چای، جوهر، غذا و سایر مواد شیمیایی و طبیعی آن ها را شناسایی می کند و مادۀ شستشوی مناسب را تعیین می کند. بعد از پاک کردن لکه ها، محلولی برای شستشوی کامل و ضدعفونی کردن فرش و از بین بردن باکتری ها، قارچ ها و سایر میکروارگانیک هایی که در لابلای پرز فرش زندگی می کنند بر روی فرش پاشیده می شود و در آخر کل سطح فرش شستشو می شود.

محو کردن لکه ها در قالیشویی اختیاریه

یکی از نگرانی های مشتری های عزیز لکه های ایجاد شده بر روی فرش است. معمولا اکثر لکه ها قابلیت پاک شدن دارند ولی باید فردی که این کار را انجام می دهد دانش فنی لازم را داشته باشد و با محصولات مناسب و باکیفیت به تمیز کردن فرش بپردازد. همچنین بر اساس نوع لکه و زمان ایجاد آن و نوع فرش، پاک کردن آن ممکن است ساعت ها یا حتی روزها به طول بینجامد. در این موارد و همچنین برای انجام کارهای رفوگری می توانید پیش از انتقال فرش به کارخانه با متخصصان ما در قالیشویی معتبر ماژیک مشورت نمایید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر به بخش سوالات متداول رجوع کنید.

هدف ما ارائۀ بهترین خدمات به شماست چرا که رضایت شما سرمایۀ آیندۀ ماست.

شما مشتریان عزیز در اختیاریه می توانید برای تحویل فرش های خود با قالیشویی اختیاریه ماژیک تماس بگیرید یا با سفارش آنلاین در سایت قالیشویی ماژیک علاوه بر دریافت خدمات از ۱۰% تخفیف ویژه هم برخوردار شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *