قالیشویی در لویزان

قالیشویی در لویزان


قالیشویی در لویزان :

قالیشویی در لویزان | معمولا برای شستشوی فرش، به یک قالیشویی نزدیک به صورت تلفنی تماس می گیریم تا سفارش خود را به اطلاع قالیشویی برسانیم. در این مطلب یک قالیشویی در لویزان معرفی می شود که علاوه بر سفارش تلفنی، خدمات خود را از طریق رزرو اینترنتی هم ارائه می دهد. این قالیشویی که طبق نظر مشتریانش، یک قالیشویی خوب نزدیک لویزان است، یکی از شعب کارخانه قالیشویی ماژیک می باشد.

شما می توانید در سایت https://mazhic1331.com وارد بخش سفارش آنلاین شده و با وارد کردن نام، تلفن و آدرس خود، سفارش خود را برای شستشوی فرش و یا حتی تعمیر آن ثبت کنید.

پس از ثبت سفارش، کارکنان شرکت برای حمل فرش های مشتری، به محل آدرس ثبت شده اعزام می شوند و فرش را تحویل گرفته و به شعبه قالیشویی لویزان ماژیک انتقال می دهند. پس از طی مراحل شستشو نیز، فرش به صورت لوله شده و بسته بندی، درب منزل به مشتری تحویل داده می شود.

شماره تماس ویژه محله لویزان

۰۲۱۲۲۲۸۲۰۲۴

برای ثبت سفارش آنلاین خدمات در لویزان کلیک کنید

شستشوی فرش ها در قالیشویی ماژیک :

در قالیشویی ماژیک برخی مراحل شستشو متفاوت از سایر قالیشویی ها انجام می شود. زمانی که فرش ها وارد این قالیشویی در لویزان، می شوند، ابتدا توسط کارشناسان فرش، بررسی و شناسایی می شوند و سپس نسبت به نوع آنها، مواد شوینده و روش شستشو انتخاب می شود.

شستشو با استفاده از دستگاه های پیشرفته ای که آسیبی به فرش وارد نمی کنند انجام می شود. همچنین نیروهای زبده ای که حاصل تجربه چند دهه فعالیت قالیشویی را، برای شستشوی هر چه بهتر فرش ها به کار می گیرند تا بیشترین کیفیت را در عملکرد قالیشویی ارائه دهند. علاوه بر استفاده از دستگاه از دیگر خصوصیات کارخانه قالیشویی لویزان در نحوه شستشو و مواد شوینده است.

استفاده از مواد مرغوب و همچنین گیاهی، بافت فرش، رنگ ها و شفافیت فرش را حفظ می کند.

همچنین در آخرین مرحله که فرش برای تحویل و ارسال به مشتری آماده می شود، فرش بسته بندی و کاور شده، به طور کامل ضد عفونی می شود.

ترمیم فرش های آسیب دیده :

در ادامه معرفی قالیشویی در لویزان، لازم است به این نکته اشاره کنیم که خدمات ترمیم و اصلاح فرش نیز در قالیشویی ماژیک انجام می شود. برای این کار، تیم کارشناسی از این شعبه قالیشویی در لویزان، به آدرس مشتری ارسال می شود و پس از بررسی ، و در صورت تایید مشتری، فرش به کارخانه ارسال شده و مورد مرمت و تعمیر قرار می گیرد.

مراحل ترمیم فرش نیز با نظارت کارشناسان و توسط افرادی که در این زمینه با تجربه و تخصص هستند انجام می شود.

قالیشویی در لویزان 1

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *