قالیشویی در قلهک

قالیشویی در قلهک


قالیشویی در قلهک :

قالیشویی در قلهک | اگر در جستجوی یک قالیشویی خوب نزدیک قلهک هستید، با ادامه مطلب همراه شوید تا یک شعبه قالیشویی در قلهک، از مجموعه قالیشویی های ماژیک را به شما معرفی کنیم. قالیشویی ماژیک با پشتوانه ای که از تجربه بیش از نیم قرن خدمات قالیشویی و ترمیم فرش، دارد و همچنین استفاده از ابزار و دستگاه های پیشرفته و کارشناسان خبره می تواند به خوبی در زمینه شستشو و رفوی فرش به شهروندان تهرانی خدمت رسانی کند.

ماژیک جهت رفاه بیشتر مشتریان، یک قالیشویی در قلهک، تاسیس نموده و به این طریق، محدوده خدمات خود به شهروندان را، گسترش داده است.

شماره تماس ویژه محله قلهک

۰۲۱۲۲۲۸۲۰۲۴

برای ثبت سفارش آنلاین خدمات در قلهک کلیک کنید

برخی از خدمات قالیشویی قلهک ماژیک

برخی از خدماتی که قالیشویی قلهک ماژیک ارائه می دهد در لیست زیر آورده شده است:

– تفکیک فرش ها با توجه به نوع آنها
– گرد و غبار گیری
– شستشو با توجه به نوع فرش که می تواند با مواد شوینده و یا بدون مواد شوینده باشد.
– استفاده از مواد شوینده گیاهی
– لکه گیری
– ترمیم و رفوی فرش
– چرم دوزی
– رنگ برداری
– اتوکشی فرش
– کاور کردن فرش پس از شستشو و خشک شدن جهت تحویل به مشتری

هر یک از خدمات این قالیشویی در قلهک، توسط دستگاه های پیشرفته با تکنولوژی روز و نیروهای ماهر و متخصص در هر زمینه انجام می شوند. یک قالی از ابتدای ورود به کارخانه تا زمان لوله شدن و آماده سازی جهت تحویل، نظارت کارشناسان فرش، را به همراه دارد و با تایید ایشان، کالا تحویل مشتری داده می شود، تا در صورت پیش آمدن مشکلی در مراحل شستشو، مشکل رفع شود و سپس قالی شسته شده به مشتری تحویل داده شود.

چرا قالیشویی ماژیک را انتخاب کنیم ؟

قالیشویی ماژیک یک کارخانه قالیشویی است که با شعبه های زیاد در تهران از جمله یک قالیشویی در قلهک، پوشش سراسری در تهران دارد. قالیشویی ماژیک، به سبک های نوین و با دقت و حساسیت بالا، فرش های دستی و ماشینی را شستشو داده و در صورت نیاز خدمات تکمیلی از جمله لکه گیری یا ترمیم فرش را نیز انجام می دهد.

قالی ها با مواد و روش متناسب با جنس و کیفیت و نوع بافت آنها شسته و خشک می شوند. در صورت نیاز اتوکشی شده و به خوبی لوله می شوند تا از شکستگی فرش جلوگیری شود. در انتها نیز با بسته بندی و کاور کشی مراقبت از فرش به خوبی انجام می شود.

مواد شوینده مورد استفاده از بهترین نوع و کیفیت هستند و در برخی موارد مثلا در فرش های ابریشمی از مواد گیاهی و ارگانیک برای شستشوی فرش استفاده می شود تا آسیبی به رنگ و بافت فرش های حساس تر وارد نشود. فرش های دستی پس از شستشوی اولیه با شورهای گیاهی نیز شستشو داده می شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *