قالیشویی در سعادت آباد

قالیشویی در سعادت آباد


قالیشویی در سعادت آباد :

کاربرد فرش به عنوان یک وسیله مصرفی، زینتی و همچنین به صورت کالای صنایع دستی قابل تجارت و صادرات، اهمیت آن را بین ایرانیان زیاد کرده است. طوری که مشاغل گوناگونی در زمینه فرش را به وجود آورده است.

یکی از امور مربوط به فرش کار شستشو و ترمیم آن است که موجب پدید آمدن قالیشویی هایی زیادی شده است. در این مجال کوتاه به معرفی یک قالیشویی در سعادت آباد تهران می پردازیم. نام این قالیشویی، ماژیک است که اعتبار و سابقه زیادی در زمینه کار شستشو و رفوگری فرش در شهر تهران دارد.

شماره تماس ویژه محله سعادت آباد

۰۲۱۲۲۲۸۲۰۲۴

برای ثبت سفارش آنلاین خدمات در تهران کلیک کنید

قالیشویی سعادت آباد ماژیک :

قالیشویی ماژیک شعبه های زیادی در تهران دارد که یکی از آنها، یک قالیشویی در سعادت آباد است که به شرح جزئیاتی در مورد آن خواهیم پرداخت.

شعبه قالیشویی سعادت آباد، برای ارائه خدمات مطلوب به مشتریان، مشتری مداری و کسب رضایت آنها را در وهله اول کار خود قرار داده است و محور خدماتش این موضوع می باشد. بنابراین با استفاده از تجربه و امکاناتی که در اختیار دارد، بیشترین خدمات را در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت، ارائه می دهد.

ارائه خدمات خوب، نیازمند تجهیزات و امکاناتی است، که با بکار گیری آنها بتوان سرعت و کیفیت را بالا برد. امکاناتی که قالیشویی ماژیک در شعبه سعادت آباد و همچنین سایر شعب خود دارد از پیشرفته ترین و جدیدترین دستگاه های قالیشویی و خشک کن هستند که با وجود شستشوی بسیار عالی فرش، هیچ آسیبی به آنها وارد نمی کنند.

قالیشویی در سعادت آباد

لازمه یک شستشوی خوب، استفاده از مواد مرغوب است که معمولا به صورت شیمیایی موجود هستند اما در این قالیشویی در سعادت آباد، بهترین مواد گیاهی و ارگانیک برای شستشوی فرش تهیه و مصرف می شوند.

یکی دیگر از خدمات قالیشویی ماژیک انجام کار ترمیم و رفوی فرش ها می باشد. رفو گری کار ساده ای نیست و با توجه به اینکه معمولا فرش های قدیمی برای رفو ارسال می شوند، کار حساسی است که نیازمند فرد خبره و با تجربه در این زمینه است.

فردی که تار و پود فرش آنقدر بشناسد که بتواند با دستان توانمند و هنرمند خودش، آنها را چنان به هم ببافد که تا حد زیادی مثل اولش بشود و در واقع سالم به نظر بیاید.

گارانتی و ضمانت قالیشویی ماژیک :

خدمات یک قالیشویی خوب نزدیک سعادت آباد تنها به این موارد ختم نمی شود. بلکه لازم است پس از پایان کار نیز به خوبی پاسخگوی مشتریان باشد و از انتقادات و نظرات آنها استقبال کند. قالیشویی ماژیک نیز همیشه پذیرای نظرات و انتقادات مشتریان خود می باشد و خدمات خود را نیز گارانتی می کند.

به این معنا که در صورت اتفاق و آسیب برای فرش، پاسخگوی مشتریان است و خسارات احتمالی را جبران می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *