قالیشویی در اقدسیه

قالیشویی در اقدسیه


قالیشویی در اقدسیه :

قالیشویی در اقدسیه | کارخانه قالیشویی ماژیک با داشتن یک شعبه قالیشویی در اقدسیه، امکان ارائه خدمات به شهروندان اقدسیه را راحت تر کرده است. ماژیک با شعبه های زیادی که در سرتاسر شهر تهران تاسیس کرده است خدمات خود را در زمینه قالیشویی، شستشوی مبلمان، رفو گری، رفع لک و سایر خدمات مربوط به فرش و مبلمان، به مردم ارائه می دهد.

در این مجال در مورد شعبه قالیشویی اقدسیه، امکانات و خدمات آن، توضیح داده خواهد شد.

امکانات قالیشویی اقدسیه ماژیک

بخشی از امکانات این قالیشویی در اقدسیه، مربوط به تجهیزات و وسایل مربوط به کار شستشو و خشک کردن فرش ها می باشد. این وسایل از بروزترین دستگاه های مربوط به قالیشویی است که نتیجه شستشو با آنها بسیار مطلوب است و فرش را کاملا پاکیزه می کند بدون اینکه ضربه یا صدمه ای به فرش ها بزند.

بخش دیگر مربوط به نیروی انسانی و میزان تخصص آنها در امر قالیشویی است. در شعبه قالیشویی اقدسیه، همچون سایر شعب ماژیک، نیروهای انسانی، تجربه و مهارت کافی در زمینه شناخت و شستشوی فرش ها دارند. ده ها سال کار و فعالیت در زمینه قالیشویی، تجربیاتی را برای مدیران و متخصصان قالیشویی ماژیک به وجود آورده است که با به کارگیری این تجربیات، این شرکت را به یکی از معتبرترین قالیشویی های سطح شهر تهران تبدیل کرده است.

همچنین شعبه قالیشویی در اقدسیه نیز به عنوان یک قالیشویی خوب نزدیک اقدسیه شناخته می شود.

قالیشویی در اقدسیه

علاوه بر این موارد، مواد مصرفی در شستشوی فرش و مبلمان، نیز اهمیت دارد که کیفیت نامطلوب آن باعث می شود فرش ها دچار مشکلاتی مثل خراب شدن رنگ یا ایجاد لکه روی فرش و یا حتی آسیب به بافت فرش شوند. در قالیشویی ماژیک، مواد گیاهی و شیمیایی با کیفیت عالی مورد استفاده قرار می گیرند که امتحان خود را پس داده اند و باعث حفظ کیفیت فرش می شوند.

ضمانت خدمات قالیشویی ماژیک :

شاید برای شما هم پیش آمده باشد و یا اینکه شنیده باشید که بعد از تحویل فرش از قالیشویی، مشاهده می کنید که فرش دارای لکه یا شکستگی یا صدمات دیگری شده است که در طی مراحل شستشو، خشک کردن و یا حتی لوله کردن فرش پیش آمده است. متاسفانه بسیاری از این صدمات جبران ناپذیر هستند و یا اینکه به راحتی برطرف نمی شوند.

شناخت دقیق انواع فرش و اصول دقیق شستشوی فرش ها، و همچنین به کارگیری دستگاه های پیشرفته و افراد متخصص، این اطمینان را به مشتریان می دهد که تمام مراحل شستشوی فرش تا تحویل آن به بهترین نحو صورت خواهد گرفت و فرش به صورت صحیح و سالم و پاکیزه تحویل داده خواهد.

قالیشویی ماژیک خدمات خود را تضمین می کند و در صورت هر گونه نارضایتی مشتریان، پاسخگوی آنان خواهد بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *